Naya Rivera nie żyje? Gwiazda Glee zaginęła na jeziorze

2020-07-09 9:09 KP
Naya Rivera
Autor: Rex Features/East News

W Kalifornii docierają do nas bardzo niepokojące informacje. Trwają poszukiwania Nayi Rivery, która 8 lipca zaginęła na jeziorze Piru. Aktorka miała odpoczywać na łodzi z kilkuletnim synem. Po południu okazało się, że gwiazdy nie ma na pokładzie. Tamtejsza policja nie ukrywa, że Naya Rivera prawdopodobnie utonęła, a nurkowie szukają jej ciała. Szczegóły na Hotplota.pl.

Amerykańskie media donoszą o zaginięciu Nayi Rivery, byłej gwiazdy serialu Glee. 33-letnia aktorka zaginęła wczoraj na jeziorze Piru w Kalifornii, gdzie odpoczywała z czteroletnim synem. Łódź z samotnym chłopcem odnaleziono wieczorem. Naya Rivera była nieobecna na pokładzie.

Jak podaje TMZ, tamtejsze służby już wieczorem rozpoczęły poszukiwania aktorki i przerwały je, gdy nadeszła noc. Od rana akcję wznowiono. Szef policji nie ukrywa, że Naya Rivera mogła utonąć i ratownicy nastawiają się na odnalezienie jej ciała.

Naya Rivera nie żyje?

Łódź Nayi Rivery została odnaleziona wczoraj wieczorem przez przypadkowego mężczyznę. Na pokładzie spał 4-letni syn aktorki Josey. Chłopiec przekazał później szeryfowi hrabstwa Ventura, że jego mama pływała w jeziorze w pobliżu łodzi. Na pokładzie znajdowała się też kamizelka ratunkowa gwiazdy Glee, a jej torebkę znaleziono w samochodzie, który zaparkowała obok wypożyczalni łodzi.

Szeryf nie ukrywa, że nurkowie poszukują "potencjalnej ofiary utonięcia". Fani aktorki wciąż mają jednak nadzieję, że Naya Rivera odnajdzie się cała i zdrowa. Na jej profilu na Instagramie zaroiło się od modlitw jej wielbicieli.

Wyświetl ten post na Instagramie.
just the two of us Post udostępniony przez Naya Rivera (@nayarivera)
Wyświetl ten post na Instagramie.
at this point we just vibin y'all Post udostępniony przez Naya Rivera (@nayarivera)
NAJNOWSZE