Naya Rivera na OSTATNIM zdjęciu z synkiem. Szokujący zbieg okoliczności czy wskazówka?

2020-07-10 14:01 mm
Naya Rivera
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Jak zginęła Naya Rivera z Glee? Czy tragiczna śmierć gwiazdy musicalu to wypadek, czy może samobójstwo? W sieci nie brakuje spekulacji na temat tego, co wydarzyło się na jeziorze Piru w Kalifornii, gdzie od środy służby poszukują ciała 33-letniej aktorki Glee. Tymczasem fani analizują ostatnie chwile życia gwiazdy. Ich uwaga skupia się na ostatnim zdjęciu z synkiem, jakie Naya Rivera zamieściła na Instagramie dzień przed zaginięciem.

Ratownicy kolejną dobę przeszukują jezioro Piru, w którym prawdopodobnie utonęła aktorka "Glee" Naya Rivera. Służby uznały już gwiazdę oficjalnie za zmarłą, a policja przyznaje, że ciało aktorki może nigdy nie zostać odnalezione.  Mimo to najwięksi fani wciąż mają nadzieję, że Naya Rivera żyje.

Wielbiciele aktorki od ponad doby wnikliwie analizują jej ostatnie wypowiedzi i materiały zamieszczane w mediach społecznościowych, doszukując się wskazówek mogących rzucić nowe światło na to, co wydarzyło się na jeziorze Piru. Uwaga wielu z nich skupiła się na ostatnim zdjęciu z synkiem, jakie pojawiło się na Instagramie Nayi Rivery zaledwie dzień przed zaginięciem.

Na fotografii widzimy, jak Naya Rivera całuje 4-letniego synka.

Wyświetl ten post na Instagramie.
just the two of us Post udostępniony przez Naya Rivera (@nayarivera)

Ostatnie zdjęcie Nayi Rivery z synkiem skomentowało już wielu fanów. Część z nich zwróciła uwagę na zdanie, jakie Naya Rivera zamieściła przy fotce. Aktorka napisała przy zdjęciu

just the two of us / tylko my dwoje

NAYA RIVERA ZOSTAWIŁA WSKAZÓWKĘ? SZOKUJĄCA TEORIA FANÓW

Fani zwracają uwagę, że "just the two of us" to tytuł piosenki Eminema, w której pojawia się motyw matki utopionej przez partnera w jeziorze na oczach własnego dziecka!

"tata zrobi dla mamusi łóżeczko na dnie jeziora / czy chcesz pomóc tatusiowi zawiązać sznur wokół kamienia?"

Czy tytuł kawałka Eminema przy ostatnim zdjęciu Nayi Rivery to przypadek? A może - jak twierdzi część fanów - wskazówka na tropie do teorii o samobójstwie aktorki "Glee"?

Inni fani studzą jednak emocje zwolenników teorii spiskowych i przypominają, że "just the two of us" to bardzo popularny zwrot, użyty także choćby w znacznie bardziej popularnej piosence Willa Smitha.

NAJNOWSZE