Nawet siostry Kylie Jenner są przerażone jej wydatkami! Jak można tyle wydawać?!

2020-06-02 14:00 KP
Kylie Jenner
Autor: Frazer Harrison/Getty AFP/East News

Choć to, czy Kylie Jenner jest miliarderką, jest od kilku dni kwestią sporną, nikt nie ma wątpliwości, że celebrytka ma NAPRAWDĘ dużo pieniędzy. Młodsza siostra Kardashianek może pochwalić się ogromną fortuną i... upodobaniem do wydawania pieniędzy. Okazuje się, że zakupy Jennerki spędzają sen z powiek nawet jej przyzwyczajonym do luksusu siostrom! Wiecie, ile wydała ostatnio?

Kylie Jenner od dzieciństwa wychowywana była w luksusie. Córka Kris Jenner i Bruce'a Jennera dorastała, podglądając pierwsze showbiznesowe kroki swoich przyrodnich sióstr i dziś można z całą pewnością stwierdzić, że uczennica wyprzedziła mistrzynie :) Kylie Jenner jest dziś popularniejsza niż Kim, Kourtney i Khloe i zdecydowanie od nich... bogatsza.

Choć jej status miliarderki został ostatnio publicznie podważony przez Forbesa, Kylie Jenner zdecydowanie nie musi martwić się o swój budżet. Jej marka Kylie Cosmetics, rodzinne show i niezliczone kontrakty reklamowe przynoszą jej gigantyczne zyski, dzięki którym celebrytka może spełniać niemal każdą swoją zachciankę. Okazuje się, ze luksusowe zakupy 22-latki wprawiają w zdumienie nawet jej celebrycką rodzinę.

Kosmiczne wydatki Kylie Jenner

Okazuje się, że Kylie Jenner nie martwi się przyszłością i ani myśli odkładać na emeryturę. Zamiast tego tylko w ubiegłym roku Kylie wydała podobno... 130 milionów dolarów!

Siostry Kylie są zaniepokojone jej zakupami. Tak, ma dużo pieniędzy - ale wydaje się, że nie zdaje sobie sprawy z tego, jak łatwo można to wszystko stracić. W ubiegłym roku prawdopodobnie wydała ponad 130 milionów dolarów.

Jak czytamy w amerykańskich tabloidach, tuż przed wybuchem pandemii koronawirusa Kylie Jenner wydała między 50 a 70 milionami dolarów na luksusowe samoloty odrzutowe Global Express . Samo utrzymanie takiej maszyny kosztuje ok. 5 milionów dolarów rocznie, a co więcej - i tak nie zawsze można jej użyć. Samoloty te potrzebują bowiem dłuższego pasa startowego, a nie wszystkie lotniska takowym dysponują.

Jeszcze w kwietniu Kylie Jenner zdążyła kupić za 36,5 miliona dolarów posiadłość w Holmby Hills w Kalifornii, a 15 milionów dolarów wydała na pustą działkę obok jej obecnego domu w Hidden Hills. Tam wynajęty architekt ma zbudować jeszcze jeden dom. Jakby tego było mało, za 3,25 miliona dolarów Kylie dokupiła grunt w eleganckim Madison Club w Palm Springs. Celebrytka nie zapomina na szczęście o rodzinie. Kris Jenner dostała od niej chociażby w ostatnim czasie słynną torebkę Birkin w wersji wysadzanej diamentami.

Myślicie, że to już zakupoholizm?

Shut Up Chicken, czyli jeden z najbardziej zakręconych hitów tego lata!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE