Kylie Jenner ma dość rozmów o pieniądzach! Nie za późno?

2020-06-02 9:56 KP
Kylie Jenner
Autor: Quibi/Ferrari Press/East News

Po ponad roku szczycenia się tytułem najmłodszej miliarderki świata Kylie Jenner została ostatnio brutalnie wykreślona z listy miliarderów Forbesa. Dziennikarze magazynu oskarżyli celebrytkę o oszustwo i fałszerstwa dokumentów, o czym natychmiast rozpisały się media z całego świata. Gwieździe grozi nie tylko złość fanów, ale i odpowiedzialność prawna. Nic dziwnego, że Kylie straciła ochotę do rozmów o pieniądzach...

Kylie Jenner stanęła właśnie przed poważnym kryzysem wizerunkowym. Celebrytka nieco ponad rok temu została ogłoszona przez magazyn Forbes najmłodszą miliarderką świata, która samej sobie zawdzięcza majątek. Kylie miała zbić fortunę na swojej marce Kylie Cosmetics i przez niemal cały ostatni rok opowiadała w wywiadach, jak czuje się z tym ogromnym sukcesem.

Tymczasem kilka dni temu Forbes ogłosił, że Kylie... kłamała. Dziennikarze magazynu ustalili, że celebrytka miała udokumentować swój status majątkowy fałszywymi wynikami sprzedaży swoich kosmetyków i nieprawdziwymi zeznaniami podatkowymi. Jennerka natychmiast wszystkiemu zaprzeczyła, jednak mleko już się wylało. Media zaczęły informować, że jeśli doniesienia Forbesa okażą się prawdą, Kylie Jenner grozi nawet więzienie.

>> Kylie Jenner trafi do WIĘZIENIA? Jeśli fałszowała zeznania podatkowe, ma poważne kłopoty!

Kylie Jenner ma poważne problemy

Nic dziwnego, że cała sprawa napawa 22-letnią celebrytkę strachem. Bez względu na to, czy Kylie Jenner faktycznie skłamała w kwestii swoich zarobków, media na całym świecie informują o jej problemach, a jej adwokaci przygotowują się do procesów sądowych. Rok po tym, jak córka Kris Jenner pozowała jako miliarderka na okładce Forbesa, dziś nie ma już ochoty na rozmowę o pieniądzach.

Ostatecznie Kylie chce tylko, żeby ludzie przestali się skupiać na tym, ile ma pieniędzy. Artykuł był pisany przez Forbesa, który dostał na wszystko dowody. To wygląda na clickbait z ich strony.

- zdradza znajomy Kylie Jenner.

Cóż - Kylie może być bardzo trudno odwrócić uwagę świata od swoich pieniędzy. Czy to nie właśnie na epatowaniu bogactwem zbudowała swoją popularność?

Wyświetl ten post na Instagramie.
💙 Post udostępniony przez Kylie 🤍 (@kyliejenner)
NAJNOWSZE