Natsu rusza z własnym projektem

i

Autor: YouTube/Natsu

Natsu pokazała zdjęcia z łóżka. Zmysłowe kadry uruchomiły internautów!

2023-02-09 16:20

Natsu wie, jak przyciągnąć uwagę. Popularna influencerka zamieściła w sieci zdjęcia prosto z łóżka. Na komentarze ze strony fanów nie trzeba było długo czekać. Wielbiciele Natalii zasypali ją komplementami. "Mega HOT", "bogini" - czytamy pod postem. Zobaczcie sami!

Natsu - zdjęcia z łóżka rozbudziły fanów. Popularna influencerka, która stoi obecnie na czele projektu Natsu World, nie boi się zamieszczać w sieci gorących kadrów. Natalia Karczmarczyk nie ukrywa, że chciałaby się nieco odciąć od kontentu dla dzieci, stąd pomysł na stworzenie własnej, doroślejszej niż Team X, w której zaczynała, ekipy. Na kanale Natsu World nie znajdziecie typowych dla świata YouTube'a gier i challenge'y, ale treści dedykowane starszej grupie odbiorców. Nie zmienia to jednak faktu, że Natalia wciąż jest idolką dla wielu nastolatków. Kilka dni temu influencerka zamieściła na Instagramie serię zdjęć wykonanych w... łóżku. Gwiazda sieci ewidentnie nie wykonała ich jednak zaraz po wstaniu. Widzimy ją bowiem w czarnym topie i sportowych spodenkach oraz w pełnym makijażu. Fani nie kryją zachwytu i nazywają Natsu boginią. Rzeczywiście, 25-latka prezentuje się niesamowicie.

Koleżanka Natsu zjadła BARDZO OSTRE chipsy, a później... To dowód, by tego nie robić!

Natsu o hejcie i aferze kamerkowej. To był moment przełomowy!

Natsu w łóżku

Sesja na łóżku nie przeszła niezauważona. Pod najnowszymi zdjęciami Natsu zaroiło się od komentarzy. Wielbiciele influencerki są zachwyceni jej wyglądem, a nawet nazywają ją boginią. 25-latka nie ukrywa, że do zrobienia fotek zainspirowała ją Ala, która również należy do Natsu World.

Przepiękna ?

Natsu bogini

CUDNOWNAAAAAAA - piszą internauci.

Sesję skomentowała też wspomniana Ala.

Te brwi są mega hot - napisała.

Zobaczcie zdjęcia Natsu. Faktycznie bogini?

Sonda
Oglądasz Natsu World?