Natasza Urbańska weźmie udział w preselekcjach do Eurowizji? Zdradziła, co zamierza

2022-08-01 14:50 Joanna Dembek
Natasza Urbańska
Autor: AKPA Natasza Urbańska znowu marzy o reprezentowaniu Polski na Eurowizji

Natasza Urbańska zdradziła, czy weźmie udział w preselekcjach do Konkursu Piosenki Eurowizji 2023. To byłby jej kolejny raz w staraniach o bycie reprezentantką naszego kraju i choć nigdy nie dostąpiła tego zaszczytu, kto wie, może tym razem szczęście się do niej uśmiechnie.

Natasza Urbańska dwukrotnie brała udział w preselekcjach do Konkursu Piosenki Eurowizji. W 2007 roku zaprezentowała utwór I Like It Loud, zajmując 3. miejsce, a w 2008 roku zajęła 2. miejsce wykonując piosenkę Blow Over. W 2022 roku również próbowała swoich sił, jednak jej piosenka nie przeszła pierwszych eliminacji. Trzeba przyznać, że wcześniejszych latach było całkiem blisko, aby stanąć na scenie przed międzynarodową publicznością. Może tym razem uda jej się osiągnąć pełen sukces i spełnić marzenie. Na Instagramie wyznała, czy zamierza po raz kolejny startować w preselekcjach.

Natasza Urbańska znana jest jako artystka Studia Buffo i żona Janusza Józefowicza, za którego wyszła w 2008 roku. Tego samego roku na świat przyszła ich córka Kalina. Piosenkarka i tancerka wydała również dwie płyty: One (2014) oraz Rajd 44 (2021). Urbańska to niezwykle uzdolniona artystka, która może pochwalić się niezwykłym talentem tanecznym, wokalnym, jak również aktorskim, a na swoim Instagramie zgromadziła rzeszę 151 tysiąca fanów, gdzie lubi dzielić się kadrami ze swojego życia osobistego i zawodowego. Ostatnio udostępniła na InstaStory okienko, w którym użytkownicy mogli zadawać jej pytania bardziej lub mniej osobiste, a jeden z obserwatorów zapytał o plany związane z Eurowizją.

Let Me Lie jest świetne! Czy będziesz próbować w 2023 dostać się do preselekcji? Trzymam kciuki! - napisał fan.

Dzięki! Może spróbuję? Czemu nie...? - czytamy w odpowiedzi.

W tym roku wielkie zwycięstwo należało do Krystiana Ochmana, który reprezentował Polskę, a w finale 66. edycji Konkursu Piosenki Eurowizji, gdzie zajął 12. miejsce. Czy Natasza Urbańska miałaby szansę na równie wysoki wynik, czy może udałoby się powtórzyć sukces Edyty Górniak, która w 1994 roku zajęła zaszczytne 2 miejsce? Chcielibyście się przekonać?

Sonda
Czy Natasza Urbańska powinna wziąć udział w eliminacjach do Eurowizji 2023?
Natasza Urbańska
Autor: Screen/Instagram/@nataszaofficial Natasza Urbańska odpowiada, czy weźmie udział w eliminacjach do Eurowizji
YouNotUs x Louis III vs Bellini | ESKA XD - Ale to już było! #54
NAJNOWSZE