Gwiazdy

Natasza Urbańska będzie uczyć dzieci. Tyle trzeba za to zapłacić

2024-04-16 15:25

Natasza Urbańska jest niezmiernie utalentowaną artystką. Jurorka "The Voice Kids" nie tylko śpiewa i tańczy, ale jest również aktorką. Teraz swoją wiedzą podzieli się z najmłodszymi podczas specjalnych warsztatów. Wiadomo, ile trzeba będzie zapłacić za spotkanie z artystką.

Natasza Urbańska w polskim show-biznesie działa od dawna. W młodości ćwiczyła gimnastykę artystyczną, jednak to taniec i śpiew są jej wielką pasją. Od 1993 roku związana jest ze stołecznym teatrem "Studio Buffo", w którym wykreowała wiele niezapomnianych ról, a także poznała swojego męża Janusza Józefowicza. Urbańska kilkukrotnie próbowała swoich sił w krajowych preselekcjach do konkursu Eurowizji, jednak do tej pory brakowało jej szczęścia. Od niedawna możemy ją oglądać w roli jurorki popularnego talent-show dla dzieci "The Voice Kids". Teraz artystka swoją wiedzą i doświadczeniem postanowiła podzielić się z najmłodszymi adeptami sztuki aktorskiej.

Natasza Urbańska o muzyce, rodzinie i hejcie. Zobaczymy ją w The Voice Kids!

Natasza Urbańska weźmie udział w warsztatach. Tyle trzeba za nie zapłacić

Artystka jest bardzo aktywna na Instagramie. Tam też dzieli się z internautami ważnymi informacjami dotyczącymi jej pracy. W jednym z ostatnich postów przekazała, że w tym roku weźmie udział w warsztatach musicalowych, które zostaną zorganizowane na przełomie lipca i sierpnia pod Garwolinem.

W ramach letniego wyjazdu na Warsztaty Musicalowe do Miętnem możecie się spotkać ze mną a ja Wam chętnie przekaże swoją wiedzę i doświadczenie ! 📚Dołączam do grona nauczycieli✍🏻🙅🏻‍♀️ ! - napisała Natasza Urbańska.

W wydarzeniu mogą uczestniczyć dzieci i młodzież powyżej 9. roku życia. Piosenkarka, która wcieli się w rolę nauczycielki, podzieli się z podopiecznymi wiedzą zarówno z zakresu śpiewu, jak i aktorstwa. Ile trzeba zatem zapłacić za niespełna dwutygodniowy pobyt? Jak podaje SuperExpress koszt warsztatów organizowanych przez teatr "Studio Buffo" to 3300 złotych. Uczestnicy w tej cenie spotkają się nie tylko z Nataszą Urbańską, ale również otrzymają przejazd, wyżywienie, nocleg, basen i ubezpieczenie. Myślicie, że jest to korzystna oferta?