Metamofroza

Natasza Urbańska już tak nie wygląda. Fani są zachwyceni jej metamorfozą!

2024-03-13 8:58

Natasza Urbańska w ubiegłym roku nagle zachwyciła fryzura w płomiennym rudym kolorze. Na swoim profilu na Instagramie właśnie umieściła filmik, na którym widać, jak zmienia kolor włosów. Jak teraz wygląda trenerka "The Voice Kids"?

Natasza Urbańska lubi zaskakiwać. Często stawia również na spektakularne metamorfozy, i to nie tylko za sprawą zmianą stroju. W ubiegłym roku zaskoczyła wszystkich nową fryzurą. Fani artystki od razu pokochali jej rude włosy! Tak wówczas swoją metamorfozę tłumaczyła w rozmowie z portalem Jastrząb Post:

Ja się trochę inspirowałam rudowłosymi bohaterkami, które potrafią zmieniać cały świat i pomyślałam, że to będzie taka moja nowa supermoc. Coś w tym jest. Dodało mi to charakteru i pazura, śmieję się, żeby teraz ze mną nie pogrywać. Ja lubię metamorfozy. One zawsze mi towarzyszą przy okazji nowych projektów - wyznała.

Natasza Urbańska o muzyce, rodzinie i hejcie. Zobaczymy ją w The Voice Kids!

Wokalistka, która obecnie po raz pierwszy zasiada w fotelu trenera w talent show Telewizji Polskiej "The Voice Kids" nie lubi nudy. Właśnie znów zmieniła kolor włosów!

Natasza Urbańska zmieniła kolor włosów. Znów jest brunetką

Choć najczęściej mogliśmy oglądać piosenkarkę w naturalnym brązie, to swego czasu zaskoczyła nas krótką blond fryzurą z niesfornymi loczkami. 11 marca 2024 wokalistka wzięła udział w gali "Twojego Stylu", który został połączony z pokazem mody wyreżyserowanym przez Katarzynę Sokołowską. Na ściance zachwyciła nie tylko odważną stylizacją, na którą składała się odsłaniająca wiele czarna, koronkowa sukienka z gorsetem, która podkreśliła atuty jej sylwetki, ale także nowym kolorem włosów. Wcześniej pochwaliła się odmieniony wyglądem na swoim profilu na Instagramie.

Call me „Brunette” 🤌 - takim podpisem opatrzyła swój krótki filmik. Na komentarze komplementujące ośnieżona fryzurę piosenkarki nie trzeba było długo czekać.

Przepięknie Pani wyglada w tych włosach!❤

Nataszko....Pięknie🔥❤

❤️🔥🔥piękna 😍😍😍

Ale pięknie wyglądasz ❤️😍

Cudowna ! ❤️⭐️

Oczywiście, znaleźli się też tacy, którzy woleli Nataszę w rudej odsłonie. A jak wam się podoba nowy wizerunek artystki?