Natalia Szroeder i Quebonafide zatańczyli Macarenę. Publiczność oszalała

2022-05-31 12:09 Joanna Dembek
Quebonafide
Autor: Screen/Instagram/@iga_lis/@matonafide Quebonafide w trasie "Jakub On Stage"

Quebonafide i Taco Hemingway odwiedzili niedawno swoich fanów w Żukówku. Towarzyszyły im Natalia Szroeder i Iga Lis, które świetnie bawiły się u boku swoich mężczyzn, a ich pląsy na scenie zostały uwiecznione przez fanów.

Quebonafide, a właściwie Jakub Grabowski, przebywa obecnie w dwóch trasach koncertowych. Podczas „Psycho Relations” jeździ po największych klubach w Polsce, występując przed tysiącami fanów. Druga trasa „Jakub On Stage” to odrębny projekt, w którym Quebo odwiedza małe miejscowości i wsie, grając w niewielkich klubach i domach kultury, a bilety można nabyć na bramce za jedyne 10 zł.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Quebonafide pokazuje tiktokerom jak się tańczy. Orientalne ruchy hipnotyzują fanów

Quebonafide z Natalią Szroeder razem na scenie. Cała sala tańczyła z nimi

Na Instagramie pojawiły się relacje z jednego z takich koncertów, który odbył się w Żukówku. Niewielka scena wypełniła się artystami, a gwiazdom wieczoru towarzyszyły Iga Lis oraz Natalia Szroeder, które z entuzjazmem zagrzewały publiczność do zabawy. Artyści wspólnie zatańczyli również popularny taniec z utworu „Macarena”. Natalia świetnie poradziła sobie ze wszystkimi ruchami, jednak Quebo nie bardzo nadążał za kolejnymi etapami i co prawda próbował podpatrywać jak robi to jego ukochana, jednak cały czas pozostawał w tyle.

Na kameralnym koncercie panowała wyśmienita atmosfera, a Quebo i Taco rozbujali całą salę grając najpopularniejsze ze swoich kawałków. Wszyscy skakali i wyśpiewywali kolejne zwrotki, a Jakub i Natalie nie szczędzili sobie czułości przed zebraną publicznością, obejmując się i wymieniając całusami.

Sonda
Ralph Kaminski i Natalia Szroeder - co sądzisz o tym duecie?
Natalia Szroeder o braku nominacji do Fryderyka, przyjaźni z Zawiałow i Ochmanie

Natalia Szroeder królową damsko-męskich duetów?

Posłuchajcie, jak to komentuje!

Listen to "Natalia Szroeder po gali Fryderyki. "Zostałam królową damsko-męskich duetów"" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE