Quebonafide pokazuje tiktokerom jak się tańczy. Orientalne ruchy hipnotyzują fanów

2022-05-21 11:50 Joanna Dembek
Quebonafide
Autor: Screen/Instagram/@patrycjaa_kam Quebonafide w trasie Psycho Relations

Quebonafide nie jest zwolennikiem udostępniania w internecie filmików z koncertów, jednak tym razem zrobił wyjątek i wrzucił na Tik Toka wideo, które przedstawia jego orientalny taniec podczas jednego z występów. Kto by się spodziewał takiej energii?

Wiosenna trasa koncertowa Quebonafide rozpoczęła się 21 kwietnia 2022 w Katowicach. Psycho Relations powoli dobiega końca, a fani będą mieli okazję zobaczyć jeszcze swojego idola w dwóch miastach. W najbliższą sobotę 21 maja w Szczecinie oraz w przyszły piątek 27 maja w Gdańsku/Sopocie. Występy rapera to nie tylko nawijanie na scenie, ale również wspaniałe show, które funduje swoim fanom. Fragment można zobaczyć na jego Tik Toku.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Quebonafide: koncerty 2022. Gdzie i kiedy wystąpi Quebo? [DATA, MIASTA, BILETY, GOŚCIE]

Quebonafide prezentuje publiczności „taniec dzikiego węża”

Na nowym Tik Toku artysty próżno szukać wrzutek z koncertów, a nawet prywatnego contentu. Co więcej, raper nie wpuszcza na swoje koncerty fotografów i nie publikuje nigdzie zdjęć, ani filmików, które nagrywają jego fani. I choć nie do końca może uniknąć wrzucania przez innych treści do sieci, to wciąż apeluje do osób pojawiających się na jego koncertach, że nie chce, aby to robili. Niedawno jednak Kuba Grabowski zrobił wyjątek i opublikował na Tik Toku wideo, na którym porusza się charakterystycznie w rytm muzyki. Nazwał to „tańcem dzikiego węża”, a całość wygląda bardzo orientalnie i imponująco.

Trasa Psycho Relations – kiedy ostatnie koncerty Quebonafide?

Kuba zapowiadał niedawno, że będzie to ostatnia trasa Quebonafide i nie omieszkał wspomnieć, iż będzie to spektakularne wydarzenie.

Podjąłem decyzję, że trasa koncertowa, którą zagramy w przyszłym roku będzie ostatnią trasą koncertową jaką zagram jako Quebonafide. Nie chciałbym żebyście odczytali to jako jakąś intrygę lub kolejną grę z mojej strony. Oczywiście zamierzam was jeszcze chwilę wodzić za nos, ale ta konkretna sytuacja absolutnie tego nie dotyczy. Nie zostaje mi więc nic innego niż zaprosić wszystkich państwa na koncerty pożegnalne postaci, która towarzyszyła wam i wy jej przez ostatnie kilka lat. Nie chcę się rozpisywać jak spektakularne wydarzenie to nie będzie, bo to nie ma sensu. Po prostu przyjdziecie i zobaczycie – zapowiedział Quebo.

Na trasie koncertowej Psycho Relations nie brakuje najpopularniejszych kawałków Quebo, jak np. „Romantic Psycho”. Jak widać na nagraniu muzyk zadbał o odpowiednie efekty świetlne, oprawę sceniczną i oczywiście taneczne układy, które nie są raczej popularną, sceniczną aktywnością wśród raperów.

Sonda
Byłeś/aś na koncercie Quebonafide?
ESKA XD #033 - FORMA NA KONCERTY, NAJDŁUŻSZE SERIALE, MMA VIP 3
NAJNOWSZE