Natalia Siwiec wybiela... sztuczne zęby? Fani zarzucają modelce oszustwo!

2020-05-31 21:00 nk
Natalia Siwiec
Autor: WBF

Natalia Siwiec opublikowała na Instagramie zdjęcie, będące reklamą wybielającej pasty do zębów. Modelka daje do zrozumienia, że to dzięki niej ma taki biały uśmiech. Fani przypomnieli jej, że jest posiadaczką licówek, które wybielania już nie wymagają. Co odpowiedziała im "miss Euro 2012"?!

Pandemia koronawirusa sprawiła, że w wielu krajach - także w Polsce - wprowadzono zaostrzenia przepisów. Jedną z konsekwencji tych zaostrzeń jest paraliż branży rozrywkowej. Gwiazdy siedzą w domach i od dłuższego czasu pozostają bezrobotne, więc ich finanse - siłą rzeczy - topnieją.

Natalia Siwiec zarabia na... wybielaniu sztucznych zębów?!

Natalia Siwiec chętnie dzieli się z fanami tym, jak spędza czas na domowe kwarantannie. Fani oczywiście są zachwyceni jej zdjęciami. Zwłaszcza TAKIMI:

Dzięki postom sponsorowanym fotomodelka nie może tez powiedzieć, że w czasie pandemii nie jest w stanie zarabiać. Przeciwnie - jej fani też siedzą w domach i się nudzą, więc chętnie przeglądają sieć. I co znajdują na jej profilu?

Oczywiście posty sponsorowane! W tym ten ostatni, w którym celebrytka zachwala wybielającą pastę do zębów. Natalia Siwiec daje do zrozumienia, że to jej zawdzięcza piękny biały uśmiech, a dodatkowo produkt "nie podrażnia szkliwa". Fani tymczasem zarzucają gwieździe nieszczerość! Wszystko dlatego, że Siwiec... nie ma szkliwa!

Kilka miesięcy temu byłam w niesamowitym miejscu Mexico city w którym wszyscy ludzie się uśmiechali. Ta energia była niesamowita😁dzielenie się uśmiechem – białym i zdrowym, sprawianie tym radości, przekazywanie usmiechu ludziom na ulicy i swoim bliskim jest absolutnie magiczne! Pomaga w tym pasta (...), która dzięki dodatkowi naturalnych składników pomaga dbać o zęby, delikatnie je wybielając. Absolutnym hitem jest to, że nie podrażnia szkliwa, więc już nie trzeba wybierać między zdrowym a pięknym uśmiechem! ​

- zachwala Natalia Siwiec.

Nie wszyscy fani kupili jej historię. Niektórzy zwracają uwage na to, że fotomodelka ma przecież sztuczne licówki na zębach!

Osoba z licowkami wkręca coś o wybielaniu. Pieniążek nie śmierdzi widzę nadal

Reklama pasty przy hardwhite licówkach. Hipokryzja. I robienie z obserwatorów debili 😂❤️

Fajnie się gada jak się ma koronki na ząbkach 😁 tez mam i wiadomo każda pasta fajna 😉

- brzmią komentarze.

Na jeden z nich Natalia Siwiec nawet odpowiedziała.

No tak, licówek się nie myje

- stwierdziła z przekąsem modelka, na co fanka odpowiedziała, że owszem, "myje, ale nie wybiela".

Co Wy na to? Natalia Siwiec naprawdę przesadziła, przyjmując ofertę reklamowania pasty wybielającej?

Hotplota.pl: Beyonce jako niemowlę; Lady Gaga rzuca nałogi

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE