Natalia Siwiec bez stanika na Instagramie! Pokazała dużo! ZA dużo?

2020-04-04 0:36 nk
Natalia Siwiec
Autor: WBF

Natalia Siwiec lubi kusić swoich fanów! W czasach społecznej izolacji i domowej kwarantanny takie widoki pozwalają internautach zapomnieć o problemach, związanych z pandemią koronawirusa. Czy fotomodelka pokazała na Instagramie trochę ZA dużo?!

Na świecie od kilku tygodni szaleje pandemia koronawirusa SARS-CoV-2. W tych smutnych czasach każdy z nas szuka sobie jakiegoś pocieszenia, odskoczni od problemów i niepokoju o rodzinę, pracę i własne zdrowie. Każdy z nas ma już dosyć siedzenia w domu, teśkni za przyjaciółmi i za normalnością - bez rękawiczek, maseczek, żeli dezynfekujących i złych wiadomości z telewizora.

W takich właśnie czasach gorące widoki, jakie serwuje Natalia Siwiec, są dla wielu fanów fotomodelki szczególnie cenne!

Natalia Siwiec bez stanika

Wiele gwiazd namawia swoich fanów, by w tym trudnym okresie stosowali się do zaleceń i pozostawali w domu. Niektóre robią to w bardzo seksowny sposób!

Bardzo seksowne widoki zaserwowała fanom także Natalia Siwiec.

Celebrytka opublikowała na Instagramie serię zdjęć w bluzce, z której sprzedaży 10 procent zysków ma być przekazane na pomoc szpitalom. Ubranie ma ogromne wycięcie z tyłu - właściwie w ogóle nie ma pleców. A że do tego jest szerokie, to przy odpowiednim ułożeniu może odsłonić sporo ciała!

Natalia Siwiec zaprezentowała to oczywiście na swoim przykładzie. Modelka nie założyła pod bluzkę stanika i pokazała się z uniesioną ręką tak, by to i owo było dobrze widoczne! Jej pierś widać na fotce niemal w całej okazałości!

Odważylibyście się na taką bluzkę?

Hotplota dla Super Raport: Justin Bieber bez koszulki, a Emily Ratajkowski nago na balkonie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE