Natalia Siwiec w mega odważnej kreacji na ściance! Przyćmiła pozostałe gwiazdy imprezy?

2019-12-04 23:11 nk
Natalia Siwiec, Klaudia El Dursi, Natasza Urbańska, Natalia Janoszek i Blanka Lipińska na konferencji 365 Dni
Autor: WBF

Konferencja prasowa filmu Blanki Lipińskiej 365 Dni przyciągnęła wielu celerytów. Była między innymi Klaudia El Dursi z Top Model 8. Jednak wszystkim gwiazdom show skradła Natalia Siwiec, która - mimo trzech warstw materiału - miała zupełnie widocznie piersi! Ta stylizacja nie przypadła do gustu jej fanom!

Blanka Lipińska od wielu miesięcy zapowiada film, będący ekranizacją jej bestsellerowej powieści 365 Dni. Pisarka doskonale potrafi stopniować napięcie - nie tylko w swoich książkach. Kolejne szczegóły produkcji ujawniała bardzo powoli, rozbudzając ciekawość fanów. Zdjęcia do filmu odbywają się w dużej tajemnicy, a Blanka pokazuje fanom tylko tyle, ile pokazać chce - na przykład swój fejkowy ślub, który okazał się być jedną ze scen dzieła.

W końcu Lipińska zorganizowała konferencję prasową, na której ujawniła pełną obsadę 365 Dni. Na imprezie nie zabrakło oczywiście celebrytów, chętnych do pokazania się na ściance. A że okazja dogodna - w końcu chodzi o film w dużej mierze EROTYCZNY - to i gwiazdy poszalały z kreacjami.

Sam seks na konferencji 365 Dni!

Sama Blanka Lipińska odziała się w sukienkę przylegającą do jej ciała, jak druga skóra. Natalia Janoszek postawiła na białą "niewinną" mini ze sporym dekoltem, Natasza Urbańska założyła mikro mini - również mocno obcisłą, a Magdalena Lamparska - na prześwitującą bluzkę. Jednak wszystkich i tak zagięła Natalia Siwiec!

Otóż Natalia Siwiec przyszła na imprezę właściwie jakby topless, choć na jej piersiach były aż trzy warstwy materiału. Drobny szczegół: wszystkie warstwy były przezroczyste!

Fotomodelka miała na sobie skórzaną spódnicę i takąż kurtkę, a do tego bardzo toporne buty, jednak - umówmy się - kto zwracałaby uwagę na takie detale, kiedy powyżej pasa widać dosłownie wszystko?!

Niestety, większość jej fanów ostro skrytykowała stylizację jako zbyt wulgarną. Ale to przecież jest outfit "tematyczny"!

Co Wy na to? Natalia przyćmiła pozostałe gwiazdy?

NAJNOWSZE