Klaudia El Dursi i Kinga Wawrzyniak z Top Model 8 pogodziły się?! "Małymi krokami..."

2019-12-04 21:03 nk
Klaudia El Dursi i Kinga Wawrzyniak z Top Model 8
Autor: www.instagram.com/topmodelpolskatvn

W 8. edycji Top Model 8 atmosferę podgrzewały nie tylko gorące sesje zdjęciowe czy emocjonujące pokazy, ale także pewien silny konflikt. Otóż Klaudia El Dursi - chcąc, nie chcąc - wyjątkowo działała na nerwy Kindze Wawrzyniak. Druga z dziewczyn podkreślała nawet w rozmowie z jurorami, że posiadaczka Złotego Biletu stresuje ją. Twierdziła też, że się jej boi! Jak obecnie wyglądają relacje między nimi?

Konflikt pomiędzy Kingą Wawrzyniak a Klaudią El Dursi dało się obserwować przez większą część programu Top Model 8. Uczestniczki się nie trawiły, a dokładniej - to Kinga zdawała się mieć problem z akceptacją Klaudii. Żaliła się nawet jurorom, że jest w stresie, bo... boi się rywalki. Ta była dość zaskoczona jej słowami, bo nie należała do najbardziej konfliktowych osób w show. Na pewnym etapie nawet pomogła Kindze wygrać zadanie, robiąc jej świetne zdjęcie na warszawskim Służewcu. To jednak nie przekonało Wawrzyniak, że koleżanka ma dobre intencje.

Oczywiście konflikt stał się pretekstem do urozmaicenia widom wrażeń. Szybko okazało się, że dziewczyny musiały wystąpić we wspólnej sesji zdjęciowej na wrotkach. Mimo braku sympatii, wypadły świetnie i bardzo przekonująco, udowadniając, że mają bardzo profesjonalne podejście do pracy modelki.

Kinga i Klaudia pogodziły się?

Czy po zakończeniu rywalizacji przed kamerami obie panie zakopały topór wojenny? W jednym z wywiadów po finale Top Model 8 El Dursi odpowiedziała na pytanie, czy poszłaby z Kingą na piwo!

Powiem szczerze, że jest coraz większa szansa. Jeszcze gdybyśmy rozmawiali tuż po finale, powiedziałabym stanowczo, że niestety nie ma takiej szansy, ale przeprowadziłam z Kingą w końcu długo oczekiwaną rozmowę i mam nadzieję, że sytuacja się między nami oczyściła.

- powiedziała Klaudia El Dursi w rozmowie z Faktem i dodała w kwestii ewentualnego wspólnego wyjścia:

Małymi krokami, zobaczymy, co przyniesie przyszłość.

Myślicie, że Kinga podchodzi do kontynuacji tej znajomości równie optymistycznie?

NAJNOWSZE