Natalia Siwiec

i

Autor: WBF

Natalia Siwiec w stroju JEDNOROŻCA. Co za poświęcenie!

2021-11-29 10:35

Natalia Siwiec w 2017 roku została mamą. Od tej pory na Instagramie nie brakuje zdjęć i filmików z córką. Mała Mia jest urocza i od początku skradła serce sławnej mamie. Zresztą internautów też.

Natalia Siwiec totalnie straciła głowę dla swojej córeczki. Mia jest urocza. Celebrytka poświęca jej jak najwięcej uwagi. Chętnie bawi się z nią i zabiera w różne ciekawe miejsca.

Wszystko dokumentuje na Instagramie. To dzięki regularnym relacjom 4-latka zdołała skraść również serca followersów swojej mamy.

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Chcę jeszcze uratować moje małżeństwo. Bóg chce, żebyśmy ratowali nasze relacje. Muszę być blisko dzieci, jestem pastorem mojego domu. Kim jestem?

Czego się nie robi dla dziecka. Natalia wie doskonale, że najlepsze zabawy to te wspólne. Dlatego Siwiec wskoczyła w ogromny kostium jednorożca i wspólnie z córką ruszyła na podbój świata… To znaczy tego wymyślonego. ;)

??‍♀️?Księżniczka ze swoim jednorożcem ?Jej się nie odmawia! Ma być imprezka. Mają być przebieranki. To działamy i się bawimy? Lubię bardzo te domowe wygłupy i szaleństwa! Nigdy bym siebie o to nie podejrzewała, ale tu w domu z tą moją dwójka czuję się najszczęśliwsza?

 - pisała.

Fani w komentarzach zachwycali się Natalią i zapewniali, że nawet w tak oryginalnym przebraniu wygląda bardzo dobrze.

ESKA XD #036 - SKOKI NARCIARSKIE, TEST ZIMÓWEK, ELIF, SEKRETY FRIDAY