Basia Kurdej-Szatan NIE ZNIKA z telewizji! Gdzie będzie można ją obejrzeć?

2021-11-29 6:40 RD

Basia Kurdej-Szatan po swojej kontrowersyjnej i emocjonalnej wypowiedzi o Straży Granicznej, za którą przeprosiła, zmaga się z problemami. Sprawą zajęła się prokuratura. Aktorka straciła też rolę w serialu TVP. Jak donoszą jednak dziennikarze jedna ze stacji wyciągnęła rękę do gwiazdy. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Basia Kurdej-Szatan przeżywa trudne chwile. Wszystko po jej emocjonalnym wpisie w mediach społecznościowych. W odniesieniu do filmiku, który zobaczyła w internecie, obraziła strażników granicznych. Padały mocne słowa, nie brakowało również wulgaryzmów. Aktorka w związku z tym straciła między innymi rolę w serialu M jak miłość. Sprawą zajęła się też prokuratura.

Sporo mówiło się o tym, że gwiazda straci również kontrakt z siecią Play, w której reklamach występuje od wielu lat. Te doniesienia okazały się jednak plotkami. Play nie planuje - przynajmniej na razie - zrywać współpracy z Kurdej-Szatan. 

Z kolei w internetowym programie Magdy Mołek Basia wyznała, że musi mierzyć się z lawiną hejtu, który na nią spadł. 

Dawid Kwiatkowski i jego hity w nieznanych wersjach. Gorący koncert w ESKA Live!

Tymczasem Super Express donosi, że już niebawem Basię Kurdej-Szatan będzie można zobaczyć w programach rozrywkowych.

Basia wystąpi w rodzinnym musicalu Polsatu "Świat pełen niespodzianek”. Stacja zaangażowała do projektu bliskich sobie piosenkarzy i aktorów. Co więcej - obok niej pojawi się wspomniany Rafał Szatan! Premiera zapowiedziana jest na drugą połowę grudnia, w tym samym czasie zostanie pokazany świąteczny odcinek programu "Twoja twarz brzmi znajomo" z jej udziałem

donoszą dziennikarze SE. 

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Chcę jeszcze uratować moje małżeństwo. Bóg chce, żebyśmy ratowali nasze relacje. Muszę być blisko dzieci, jestem pastorem mojego domu. Kim jestem?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE