Natalia Siwiec w butach za 2,5 tys., a fani: "Pasują jak świni siodło"

2021-07-23 16:44 kp
Natalia Siwiec
Autor: WBF

Natalia Siwiec chciała podkreślić swoją ostatnią stylizację luksusowymi butami, jednak fani najwyraźniej nie zrozumieli jej zamysłu. Celebrytka musiała zmierzyć się pod falą złośliwych komentarzy pod swoim ostatnim postem na Instagramie, a to wszystko właśnie z powodu ekscentrycznych szpitek. Wam też nie przypadły do gustu?

Natalia Siwiec uwielbia chwalić się na Instgaramie swoimi kolejnymi stylizacjami. Celebrytka na dobre wsiąknęła w rodzimy showbiznes i ma dostęp nie tylko do ubrań od zagranicznych projektantów, ale również naszych własnych marek modowych. W nowym poście na Instagramie Natalia pokazała się w ubraniach marki Eppram należącej do Maffashion.

Gwiazdy pokochały melanżowe marynarki i spodnie od Maffashion. W projektach Eppram pokazywały się nawet już nie tylko polskie celebrytki - w marynarce od Maffashion paradowały z dumą Kourtney Kardashian czy Sofia Richie. Teraz dołączyła do nich Natalia Siwiec.

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY

Natalia Siwiec zaliczyła wpadkę. Tych butów nie pokochały jej fanki

Na nowym zdjęciu Natalii Siwiec to wcale nie strój od Eppram przyciągnął wzrok fanów. Internauci skupili się przede wszystkim na butach celebrytki. Te zdecydowanie przyciągały wzrok - oryginalne szpilki marki Jacquemus za ok. 2,5 tys. złotych wyglądają, jakby były jej za duże. Taki jednak miał być efekt!

Fani nie do końca pokochali ten zamysł.

Boże jakie wielkie buty😢

Serio te buty tu pasują jak świni siodło 😂 Bez urazy Natuś❤️

Te buty to masakra😂

- piszą internauci.

O jakie buty chodzi? Natalia Siwiec pokazała je tutaj na ostatnim zdjęciu:

Celebrytka nie zraziła się krytyką i osobiście przyznała, że jej samej bardzo się buty podobają.

taki model :) dla mnie sa megastyczne jak to mówi Mia :)

to moj rozmiar 36 :) mniejszych nie ma :)

- napisała w komentarzu.

Założylibyście je?

NAJNOWSZE