Naomi Campbell nie chce pozować z Liamem Payne! Upokorzyła go na afterparty BAFTA 2019

2019-02-11 10:10
Liam Payne, Naomi Campbell
Autor: Rex Features/East News

Jeszcze przed galą BAFTA 2019 plotkowano, że Liam Payne i Naomi Campbell właśnie tam po raz pierwszy pojawią się oficjalnie razem. Tymczasem para owszem - pojawiła się na afterparty - jednak przyjechała osobno. Co więcej, modelka stanowczo odmówiła pozowania ze swoim młodszym kochankiem! Czyżby się go... wstydziła?

Brytyjska prasa od początku lutego żyje doniesieniami na temat romansu Liama Payne i Naomi Campbell. Para miała po raz pierwszy bawić się razem na imprezie wiosną ubiegłego roku, gdy Liam był jeszcze chłopakiem Cheryl. Ostatnio modelka i piosenkarz spędzili podobno razem Sylwestra i od tego czasu są nierozłączni. Liam Payne i Naomi Campbell cieszą się przy tym nie tylko "dzikim seksem" ale i swoim towarzystwem na co dzień. Nic dziwnego, że fani wokalisty czekali na jego oficjalny debiut u boku starszej supermodelki.

HOT TEMAT
Liam Payne - hotplota.pl

Autor: East News

To Naomi Campbell zrobiła zdjęcie Liama Payne z siłowni! Aż tak często się widują?

Liam Payne i Naomi Campbell pokłóceni przed BAFTA 2019

Według doniesień prasy debiut Liama Payne i Naomi Campbell jako pary miał odbyć się podczas imprezy po gali BAFTA 2019. Para przybyła jednak na afterparty do londyńskiego klubu Annabel osobno, a podczas samej zabawy starsza od Liama o 23 lata Naomi... odmówiła pozowania z nim na ściance! Słynna piękność nie chciała bowiem, by ktokolwiek widział ją w towarzystwie 25-letniego Liama. Jak donoszą informatorzy, piosenkarz i supermodelka pokłócili się o to tuż przed imprezą.

Naomi i Liam pokłócili się o to, gdy powiedziała mu, że nie idą razem. Zasugerowała, że ma wejść tylnymi drzwiami, by uniknąć zamieszania.

- czytamy w The Sun.

Nie takiego traktowania spodziewał się Liam Payne, który już zapewne wyobrażał sobie swoje zdjęcia u boku Naomi Campbell we wszystkich światowych mediach.

Wygląda jednak na to, że Naomi Campbell wyraźnie dała mu do zrozumienia, jak traktuje ich relację. Modelka lubi dobrą zabawę i towarzystwo młodych mężczyzn, jednak nie chce być z nimi kojarzona podczas oficjalnych imprez. Gwiazda z uśmiechem pozowała na ściance z innymi gwiazdami, które bawiły się na imprezie, jednak stanowczo unikała swojego młodego kochanka. Czy taki układ będzie odpowiadał żądnemu zainteresowania wokaliście?

Liam Payne
Autor: Mark Milan / SplashNews.com/East News
Naomi Campbell
Autor: Rex Features/East News
Liam Payne
Autor: Rex Features/East News
Naomi Campbell i Eddie Redmayne
Autor: Rex Features/East News

Zobacz też:

NAJNOWSZE