Najbardziej znienawidzeni youtuberzy. Pierwsze dwa miejsca są oczywiste. A dalej?

2020-02-25 18:14 mw
Najbardziej znienawidzeni youtuberzy świata
Autor: youtube.com

Popularność i liczba subskrypcji nie zawsze idzie w parze z sympatią. Youtuberzy, którzy cieszą się dziesiątkami, a często nawet setkami milionów wyświetleń, często są jednocześnie najbardziej znienawidzonymi gwiazdami tej platformy. Kto ze znanych youtuberów okupuje czołowe miejsca listy najbardziej znienawidzonych twórców? Pierwsze dwa miejsca tego niechlubnego rankingu nie powinny chyba nikogo dziwić...

Kariera na YouTube śni się niejednemu internaucie. Hajs za nagrywanie filmików? Marzenie! Ale nie każdemu się to niestety udaje.

Największe gwiazdy YouTube zarabiają miliony, chociaż ich filmy często pozostawiają wiele do życzenia, a nierzadko się po prostu głupie.

Ale bywa, że właśnie te najgłupsze klikają się najlepiej... I pewnie w tym tkwi tajemnica pewnego paradoksu: według wielu rankingów najbardziej popularne gwiazdy YouTube to jednocześnie najbardziej znienawidzeni twórcy tej platformy!

NIENAWIDZENI YOUTUBERZY - KOGO LUBIMY NAJMNIEJ?

Sława i sukces mają swoją cenę. Okazuje się, że najchętniej oglądani twórcy YouTube to często jednocześnie ci najmniej lubiani. Chociaż nie do końca...

Ranking najbardziej znienawidzonych youtuberów świata otwiera dwójka braci: Jake i Logan Paul. Obaj mają po około 20 mln subskrybentów. Pod względem popularności na głowę bije ich choćby PewDiePie z ponad 100 mln subskrypcji, który w rankingu znienawidzonych youtuberów znalazł się "dopiero" na miejscu 5.

>> Jake Paul usunął tweeta o Zaynie Maliku! "Jestem idiotą!"

A co z innymi? Zobaczcie pierwszą 10:

  1. Jake Paul
  2. Logan Paul
  3. Onision
  4. DaddyOFive
  5. PewDiePie
  6. James Charles
  7. RiceGum
  8. Keemstar
  9. Sam Pepper
  10. LeafyIsHere

Zgadzacie się z tą listą stworzoną przez The Top Tens?

Uczestnicy Dance Dance Dance

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE