Marcin Dubiel i Lexy Chaplin jednak są parą?! To zdjęcie daje do myślenia!

2020-02-21 16:11 kp
Lexy Chaplin, Marcin Dubiel i Adam Zaorski lecą do LA
Autor: Instagram/ Marcin Dubiel

Relacja Marcina Dubiela i Lexy Chaplin od dawna jest tematem gigantycznych plotek wśród polskich internautów. Gwiazdorzy Youtube'a nigdy nie ukrywali, że łączy ich bardzo pozytywna więź, jednak nie zdradzili, czy wykracza ona poza przyjaźń. Teraz Youtuberzy w towarzystwie ich kumpla bawią się w Los Angeles. Czyżby ich tajemnica właśnie się wydała?

Jeśli o kimś w Polsce można powiedzieć, że jest gwiazdą Youtube'a, to z pewnością są to Marcin Dubiel i Lexy Chaplin! Oboje zdobyli gigantyczną popularność za sprawą udziału w projekcie Team X i teraz ich relacje w sieci śledzą setki tysięcy osób. W tym tygodniu Marcin, Lexy i ich znajomy, Adam Zaorski, bawili się razem w Los Angeles.

Przez ostatnie dni na ich Insta Story mogliśmy oglądać więc kolejne relacje z LA, a tam słońce, plaża, wielki świat i... odkrycie wielkiej tajemnicy? ;)

Marcin Dubiel i Lexy Chaplin parą?

Fani tej dwójki influencerów już od dawna zastanawiają się, co właściwie łączy Marcina Dubiela i Lexy Chaplin. To, że oboje pałają do siebie dużą sympatią, nie pozostawia żadnych wątpliwości - gwiazdorzy Team X chętnie spędzają razem czas i mówią o sobie w swoich relacjach w mediach społecznościowych. Dotąd jednak plotki o ich ewentualnym związku były tylko plotkami.

Aż do teraz? Adam Zaorski wśród filmików z Los Angeles, które zamieszczał w ostatnich dniach w sieci, umieścił też zdjęcie... śpiących w jednym łóżku Marcina Dubiela i Lexy Chaplin. Youtuberzy leżą przytuleni do siebie i - okeeej, przecież to może być przyjaźń... ;)

>> Justin Bieber zmusił Jamesa Cordena do wyznania, jak bardzo żałuje roli w filmie Cats!

Zdjęcie przytulonych Marcina Dubiela i Lexy Chaplin opublikował serwis Kozaczek.

Myślicie, że są parą?

NAJNOWSZE