Naga córka Umy Thurman pokazuje "jak żyją gwiazdy"! "Jestem właśnie pijana" [WIDEO]

2019-10-18 14:22 kp
Maya Hawke
Autor: Instagram/ Maya Hawke

21-letnia córka Umy Thurman i Ethana Hawke - Maya Hawke - coraz lepiej radzi sobie w świecie filmu. Młoda aktorka ma za sobą rolę w kultowym serialu Stranger Things i filmie Małe kobietki. Wciąż dostaje też nowe propozycje filmowe. Okazuje się jednak, że bardziej niż samo granie, podoba jej się "życie gwiazdy"...

Dzieci słynnych aktorów czy muzyków bardzo często idą w ślady swoich rodziców i - tak jak oni - robią karierę w showbiznesie. Pomaga im w tym nie tylko talent odziedziczony po mamie czy tacie, ale i ich ogromna popularność i kontakty na całym świecie. W ten właśnie sposób statusem gwiazdy cieszy się dziś 21-letnia Maya Hawke - córka Umy Thurman i Ethana Hawke.

Śmiało można powiedzieć, że Maya Hawke dopiero stawia pierwsze kroki w świecie wielkiego showbiznesu. Młoda aktorka ma już za sobą role w Stranger Things i Małych kobietkach, jednak z pewnością prawdziwa kariera dopiero przed nią. Tymczasem Maya Hawke już dziś cieszy się swoim gwiazdorskim statusem, co udowodniła na najnowszym video z Instagrama.

Maya Hawke nago tłumaczy, jak żyją gwiazdy

Córka Umy Thurman zamieściła na Instagramie video z planu jej najnowszego filmu Mainstream, na którym owinięta jedynie rozpiętym swetrem tłumaczy do kamery, jak wygląda życie gwiazdy.

Cześć. Witajcie w w życiu gwiazdy filmowej. Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, jak to jest być sławnym, to właśnie to. To bardzo eleganckie i seksowne i każdy chce się z tobą przespać i cały czas cię całować. Ludzie dają ci mnóstwo darmowego jedzenia, darmowych ubrań i darmowego alkoholu. Właściwie nigdy za nic nie zapłaciłam. Jestem pijana!

- wyjaśniła z sarkastycznym uśmiechem Maya Hawke.

Zazdrościcie? Zobaczcie video po przesunięciu zdjęcia w albumie!

NAJNOWSZE