Na czym naprawdę zarabia Julia Wieniawa? "Na aktorstwie nie zarabiam wiele"!

2019-10-17 12:55 nk
Julia Wieniawa
Autor: Kamil Piklikiewicz/East News

Julia Wieniawa zdradziła, że aktorstwo i muzyka to jej pasje, które nie przynoszą za dużych zysków, "bo polska branża filmowa, a hollywoodzka to są w ogóle dwie kompletnie inne rzeczy"! Prawdziwą kasę gwiazda czerpie z innej działalności! I wcale nie zamierza ukrywać, że na tym, co robi, naprawdę da się zarobić!

Julia Wieniawa to obecnie jedna z najbardziej rozchwytywanych gwiazd w polskim szołbizie. Choć ma niespełna 21 lat, aktorka i piosenkarka ma na koncie niemałą fortunę, a złośliwi mówią, że niedługo zacznie wyskakiwać nam z lodówki. Jednak trudno się dziwić jej popularności - jest młoda, piękna, utalentowana, a do tego wyrasta na prawdziwą ikonę stylu.

Okazuje się tymczasem, że to, czemu zawdzięcza swoją sławę, czyli aktorstwo (Julka zabłysnęła na planie serialu Rodzinka.pl), wcale nie jest głównym źródłem jej utrzymania!

Na czym zarabia Julia Wieniawa?

Julka przyznała w nowym wywiadzie, że prawdziwe pieniądze spływają jej nie z filmów, seriali czy sprzedaży własnej muzyki, a z internetu! Gwiazda nie kryje jednak, że aktorstwo i nagrywanie piosenek traktuje jako hobby.

Aktorstwo - i muzyka oczywiście, ale głównie aktorstwo - zawsze było moją taką największą pasją. I ja to zawsze robiłam tylko z serca, z tego, że to kocham i chcę robic fajne projekty. Teraz robię trzy filmy, kilka seriali i wiele takich projektów wartościowych, na których - szczerze? - naprawdę nie zarabiam nie wiadomo jak wiele, bo polska branża filmowa, a hollywoodzka to są w ogóle dwie kompletnie inne rzeczy. Ale mi to nie przeszkadza, bo robię to dla siebie, a zarabiam gdzie indziej i też nie będziemy się czarować, na Instagramie da się zarobić, ale fajnie, kiedy znajdziesz ten balans pomiędzy zarabianiem i wyłącznie komercyjnym wykorzystaniem Instagrama, a wartościowym.

- powiedziała Julia Wieniawa w rozmowie z serwisem WP.pl.

Julia Wieniawa ma na Instagramie 1,3 mln obserwujących. Z informacji medialnych wynika, że gwiazda za jeden sponsorowany post w mediach społecznościowych bierze kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jednak 5 tysięcy, jakie Julka inkasuje ponoć za jeden dzień zdjęciowy na planie serialu Zawsze Warto, też piechotą nie chodzi... Pogardzilibyście?

Wyświetl ten post na Instagramie.
#tb @patryczon 📸 Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)
NAJNOWSZE