My Way: Edyta Górniak w reality show Was zaskoczy? Sprawdźcie, co o niej wiecie! [QUIZ]

2019-10-30 8:17 nk
Edyta Górniak
Autor: Piotr Molecki/East News

Edyta Górniak już niebawem zagości na ekranach telewizorów, by pokazać fanom, jak uczy się prowadzić samochód. Reality show My Way z pewnością pozwoli widzom odkryć gwiazdę od nieznanej dotąd strony. Czy jednak jak dotąd wiecie o niej wszystko? Sprawdźcie się w naszym quizie wiedzy o Edycie Górniak!

30 października 2019 w TVN startuje nowe reality show. Bohaterką programu będzie Edyta Górniak, która już od sierpnia przed kamerami uczy się jeździć samochodem, by w finale show podejść do egzaminu na Prawo Jazdy. Jednak program My Way to nie tylko lekcje kierowania autem. W show gwiazda pokaże też swoje życie "prywatne". W wynajętej willi będziemy mogli śledzić perypetie Edi i jej nastoletniego syna, Allana Krupy. Reality show zakończy się w połowie grudnia.

Program My Way z pewnością odkryje przed widzami nowe oblicza polskiej gwiazdy, która dotąd uchodziła za dosyć kapryśną, a nawet konfliktową. Być może złagodzi wizerunek Edi i nada jej "ludzką" twarz w oczach osób, które dotąd nie rozumiały jej zachowań? Ciekawe, czego nowego dowiemy się o jednej z największych gwiazd polskiej muzyki...

Co wiesz o Edycie Górniak?

Edyta Górniak jest dosyć otwarta, jeśli chodzi o dzielenie się z fanami swoim życiem - zarówno tym zawodowym, jak i osobistym. Czy na pewno nic Wam nie umknęło? Sprawdźcie swoją wiedzę o Edycie Górniak w naszym quizie!

NAJNOWSZE