Gwiazdy

Monika Sewioło szokowała w "Big Brotherze". Dziś unika medialnego szumu

2024-05-20 8:54

Monika Sewioło wystąpiła w pierwszej edycji reality show "Big Brother". Choć zajęła przedostatnie miejsce, to w pamięci widzów zapadła na długo. Często nazywana była najpiękniejszą uczestniczką programu, wielu określało ją również mianem skandalistki. Po opuszczeniu domu "Wielkiego Brata" opuściła Polskę i dziś żyje z dala od blasku fleszy.

Kiedy weszła do domu "Wielkiego Brata", gdzie przez 24 godziny na dobę śledziły ją kamery, miała zaledwie 24 lata. Zanim trafiła do programu, pracowała w sklepie z kosmetykami, jednak narzekała na słabe zarobki. Rok wcześniej wzięła ślub z Jerzym, który bardzo wspierał swoją żonę w przesłuchaniach do programu. Piękna blondynka wywoływała różne emocji wśród widzów oraz uczestników programu, głównie za sprawą swoich odważnych wypowiedzi, iż nie myśli o mężu, ale przede wszystkim gorącej scenie, na której widać, jak Monika Sewioło bierze prysznic. Już podczas drugiego tygodnia trwania reality show została nominowana aż przez 4 mieszkańców, a widzowie zdecydowali, że to właśnie ona opuści dom. Choć zajęła dopiero przedostatnie miejsce, to udział w reality show dał jej "5 minut" sławy.

Małgorzata Maier była gwiazdą Big Brothera. Szok czym teraz się zajmuje!

Widzowie zachwycili się nie tylko jej urodą i charyzmą, ale także talentem wokalnym. Po zakończeniu reality show nagrała utwór "Urodziłam się, aby grać", który został umieszczony na składane "Big Brother – Wielki Brat Polska", a następnie z grupą Nietykalni wydała album "Wiatr". To właśnie dzięki "Big Brotherowi" mogła pozować dla słynnego Playboya, a numer z jej rozbieraną sesją był jednym z najchętniej kupowanych w historii polskiej wersji magazynu. Po latach jednak wspominała, że nie wykorzystała swojej szansy, a nagrana w pośpiechu piosenka do kompilacyjnej płyty "Big Brother – Wielki Brat Polska" bardziej jej zaszkodziła, niż pomogła.

Jak potoczyły się losy Moniki Sewioło?

W wywiadach Monika Sewioło podkreślała, że jej popularność trwała jeszcze około dwóch lat po zakończeniu programu. Choć zagrała w dwóch filmach, to od wielu lat stroni od życia w blasku fleszy. W 2003 roku rozwiodła się z mężem, później skończyła studia i wyjechała z kraju. Mieszkała między innymi na Sardynii i Karaibach. W wywiadzie z Plotkiem sprzed siedmiu lat tak podsumowała, to, w jakim kierunku potoczyło się jej życie po zakończeniu programu:

Po programie nie umiałam wykorzystać tej szansy. Nie było wokół mnie żadnych menedżerów z prawdziwego zdarzenia, którzy mogliby pokierować moją karierę. […] Mi samej brakuje pomysłów. Nie chęci do pracy, bo to mam. Ale jestem mało kreatywna - wyznała

Monika Swioło od około 6 lat nie pojawia się w mediach ani na ściankach. Nie jest również aktywna w mediach społecznościowych. Posty na Instagramie Moniki Sewioło, który obserwuje 4500 osób, pojawiają się jedynie sporadycznie.