Monika Miller pokazała chłopaka! Pandemia niemal ich rozdzieliła

2021-06-14 7:27 kp
Monika Miller
Autor: WBF

Fani celebrytów niezmiennie uwielbiają podglądać życie prywatne swoich idoli. Gwiazdy doskonale zdają sobie z tego sprawę i wykorzystują profile na Instagramie, by od czasu do czasu podzielić się z internautami małą prywatą. Tym razem Monika Miller, znana jako wnuczka byłego premiera Leszka Millera i aktorka, pochwaliła się swoim chłopakiem.

Kim jest chłopak Moniki Miller? Do fanów wnuczki byłego premiera i aktorki serialu Gliniarze już od pewnego czasu docierały plotki, że ich ulubienica jest szczęśliwie zakochana. Ona sama potrzebowała jednak czasu, by uznać, że może pochwalić się internautom swoją miłością. I tak w weekend Monika Miller zapozowała na Instagramie z ukochanym. Okazuje się, że para ma za sobą długą rozłąkę.

Monika Miller zdradziła ostatnio w rozmowie z Pomponikiem, że swojego chłopaka poznała za pomocą aplikacji już dwa lata temu. Między nią a Mathijsem, który jest Holendrem, wszystko układało się świetnie do momentu wybuchu pandemii. Z powodu obostrzeń i ograniczeń w przemieszczaniu się para nie widziała się przez osiem miesięcy. Z pomocą przyszły im oczywiście nowe technologie, dzięki którym zakochani mogli mimo to utrzymywać kontakt.

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali

Oto chłopak Moniki Miller

Teraz para w końcu mogła się spotkać.

Miałam w końcu tydzień urlopu, więc natychmiast zrobiłam wszystkie testy, jestem po szczepieniach, więc od razu, jak torpeda tam pojechałam, żeby mieć jak najwięcej czasu dla Mathijsa. W końcu pozwolił sobie zrobić jakieś zdjęcie, bo on nienawidzi zdjęć. Mathijs uczył się zarządzania i biznesu, teraz idzie na kolejny stopień z tego przedmiotu. Jest menadżerem restauracji, kelnerem, kucharzem i działa też dla startupu.

- zdradziła Monika Miller w rozmowie z serwisem.

Dzięki temu i my możemy zobaczyć parę razem. Monika Miller pokazała na Instagramie pierwsze zdjęcie z ukochanym.

Pasują do siebie?

NAJNOWSZE