Doda: Rozwód to nie jedyna zmiana w życiu gwiazdy! Co jeszcze zrobiła gwiazda?

2021-06-13 14:00 RD
Doda
Autor: WBF

Sporo dzieje się w życiu prywatnym Dody. Najważniejsza zmiana to rozwód z mężem. Okazuje się jednak, że nie przeszkadza to artystce w myśleniu o sobie i o swojej karierze. Przeczytajcie i zobaczcie więcej na Hotplota.pl.

Doda bierze rozwód! 9 czerwca 2021 roku Dorota Rabczewska niespodziewanie oświadczyła, że rozstaje się z mężem! Swoją decyzję ogłosiła na Instagramie - jak sama tłumaczy, chciała uprzedzić moment, aż fanom doniesie o tym ktoś życzliwy. Artystka wyznała, że jest to decyzja "przemyślana i ostateczna". Gwiazda - uprzedzając domysły nieprzyjaznych dziennikarzy - zaznaczyła, że jej "prywatne decyzje nie są promocją filmu", który wraz z mężem wyprodukowała. 

Najprzystojniejsi aktorzy z tureckich seriali. TOP10 | ESKA XD - Hotplota #24

Okazuje się jednak, że rozwód i emocje z nim związane nie przeszkadzają Dodzie w realizowaniu swoich pasji i celów zawodowych. 

W tym tygodniu Doda zorganizowała we Wrocławiu seksowną sesję zdjęciową, a już za dwa tygodnie po blisko 1,5 rocznej przerwie wróci na scenę. Piosenkarka wystąpi na festiwalu Polsatu Super Hit. Jak informują dziennikarze Super Expressu, od kilku tygodni Doda bierze nawet lekcje tańca, by zaprezentować się perfekcyjnie. 

QUIZ. Slang młodzieżowy 2021. Poprawnie odpowiesz na te srogie pytania? Krzyknij essa

Pytanie 1 z 15
Na początek coś, z perspektywy czasu, prostego. Kim jest "boomer"?
NAJNOWSZE