Monika Brodka zerwała zaręczyny z Przemkiem Dzienisem. Spotyka się z młodszym mężczyzną

2022-10-07 11:16 Joanna Dembek
Monika Brodka
Autor: AKPA Monika Brodka zerwała zaręczyny z Przemkiem Dzienisem

Monika Brodka rozstała się z wieloletnim partnerem, z którym łączyła ich nie tylko miłość, ale też pasja do muzyki i filmowania. Ten związek to już przeszłość. Teraz spotyka się z innym mężczyzną. Wiadomo kim jest jej wybranek!

Monika Brodka zaczynała karierę muzyczną w bardzo młodym wieku. Miała zaledwie 16 lat, kiedy zwyciężyła w 3. edycji programu Idol. Na koncie ma pięć albumów studyjnych. Artystka uwielbia eksperymentować, a jej twórczość to połączenie takich gatunków jak: art pop, elektronika i punk rock. Jej koncerty niezmiennie cieszą się ogromną popularnością. Brodka jest wszechstronnie uzdolnioną artystką. Pisze teksty, komponuje, gra na skrzypcach i gitarze, a także reżyseruje swoje klipy.

Monika Brodka usunęła wspólne zdjęcia z Przemkiem Dzienisem

Nazwisko Moniki Brodki rzadko gości w nagłówkach serwisów plotkarskich, jednak teraz pojawiły się nowe wieści na temat jej życia uczuciowego. To przykuło uwagę mediów. Portal "Pudelek" podaje, że wokalistka rozstała się z wieloletnim partnerem, Przemysławem Dzienisem. Fotograf jest bardzo ceniony w świecie artystycznym. Współpracował z wieloma poczytnymi magazynami i markami, a w jego studio powstają jedne z najlepszych polskich teledysków. Monika Brodka podzielała jego pasje, a na swoim koncie mają wspólne projekty. Razem wyreżyserowali klip do utworów: "Game Change" Brodki, czy "Hey Man".

Ich związek nie przetrwał jednak próby czasu, a Monika zerwała zaręczyny.. Z Instagrama zniknęły wspólne fotografie, a Brodka pojawiła się na zdjęciach innego fotografa, i to w dość prywatnych okolicznościach. Wspomniany mężczyzna to Maksym Rudnik - również fotograf. "Pudelek" podaje, że Monika i Maksym zapałali do siebie uczuciem.

Viki Gabor szczerze o hejcie: „Na Insta lecą GRUBO”. Dlaczego odpowiada?
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE