Nolan Gould z Modern Family

i

Autor: PG / Splash News/EAST NEWS, instagram.com / Nolan Gould / People

Grał nastolatka w Modern Family, przez kwarantannę "trochę" przypakował. WOW!

2021-02-19 15:03

Co za przemiana! Widzowie popularnego serialu "Modern Family" pamiętają go jeszcze jako nastolatka, a tymczasem Nolan Gould wyrósł na prawdziwego mężczyznę! Aktor pokazał na Instagramie swoje najnowsze zdjęcie i wprawił wiele fanek w osłupienie. Okazuje się, że w ostatnich miesiącach Nolan "nieco" przypakował...

Nolan Gould zaczynał pracę na planie serialu "Współczesna rodzina" jako 11-letni chłopak. Był to rok 2009. Dziś ma 22 lata i wygląda... jakby trochę inaczej.

Wierni fani "Modern Family" oczywiście już w ostatnich sezonach zauważyli, jak mocno wyrósł serialowy syn Phila i Claire. Jednak przemiana, jaką przeszedł w ubiegłych miesiącach, może być dla niektórych sporym szokiem.

Nolan Gould opublikował właśnie na swoim Instagramie zdjęcie zrobione na potrzeby sesji do wywiadu w magazynie People. Podczas rozmowy z dziennikarzami aktor przyznał, że w ostatnich miesiącach trochę popracował nad formą.

Domowa siłownia na kwarantannie

Dla większości aktorów ostatni rok oznaczał nieplanowaną przerwę w karierze. To z pewnością mega trudne zwłaszcza dla młodych przedstawicieli tego zawodu, którzy dopiero rozkręcają kariery.

Nolan Gould w rozmowie z People przyznał, że podczas nieplanowanego bezrobocia bardzo pomogło mu trzymanie się planu ćwiczeń.

Spędziłem sześć miesięcy praktycznie na wakacjach. Teraz jednak czuję, że nadszedł czas, żeby zdecydować, co dalej z moją karierą. Jedna z opcji to zmiana wyglądu i nastawienia...

Trenowałem półtorej godziny dziennie z moim przyjacielem Michaelem, który jest trenerem personalnym. Pilnowaliśmy dystansu i udało mi się utrzymać formę, zachowując bezpieczeństwo. Było fajnie.

Będąc bez pracy na kwarantannie dobrze było mieć powód, żeby wstać i utrzymać motywację. To bardzo zdrowe podejście. Mój wygląd mocno się zmienił

Nolan ani trochę nie przesadza - jego wygląd faktycznie mocno się zmienił... Zobaczcie sami!

Rozpoznaj gwiazdę po figurze

Pytanie 1 z 7
Kto to taki?
Kto to taki?
Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016