Miszczak komentuje program Górniak: Nie jesteśmy w jej kalendarzu numerem jeden

2019-08-25 13:00 DR
Edward Miszczak
Autor: WBF Edward Miszczak

To już pewne. Edyta Górniak będzie miała swój program w telewizji TVN. Będzie można w nim zobaczyć jak diwa uczy się jeździć samochodem. Mimo wieku nie ma ona bowiem prawa jazdy. W rozmowie z dziennikarzami Vivy dyrektor programowy stacji powiedział, że projekt ten jest „na ogonie jej zainteresowań”. Hmm… ciekawy komentarz jak na ojca tego projektu! :D Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Stacje telewizyjne walczą o widzów na wiele sposobów. Jednym z nich jest udział w ich programach lubianych przez widzów gwiazd. I tak na przykład w telewizji TVN jesienią będzie można zobaczyć program, którego gwiazdą będzie Edyta Górniak. Piosenkarka ma się w nim uczyć jeździć samochodem. Mimo wieku nie ma ona bowiem prawa jazdy. Oczywiście nie ma w tym nic złego, ale zazwyczaj to ludzie płacą za kurs, a nie dostają hajsy – i to niemałe – za to, że czegoś się nauczą :D. Ale nie od dziś wiadomo, że showbiznes rządzi się „nieco” innymi prawami niż w zwykłym życiu.

O program i udział w nim Edyty Górniak dziennikarze Vivy postanowili zapytać dyrektora programowego TVN-u.

My nie jesteśmy w jej kalendarzu numerem jeden. To jest malutki program, a ona ma dużo innych w planie rzeczy. Jesteśmy ciągle na ogonie jej zainteresowań. Poza tym jest bardzo wymagającą rozmówczynią i osobą dbającą o wszystkie detale

powiedział Edward Miszczak w rozmowie z dziennikarzami Vivy.

Też jesteście zaskoczeni takimi słowami ojca projektu? ;)

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE