Miłość w czasie zarazy. Chłopak na kwarantannie poderwał sąsiadkę… dronem! [WIDEO]

2020-03-25 18:45 mw
Podryw dronem
Autor: twitter.com / jerm_cohen

Jak poderwać nieznajomą dziewczynę w czasie kwarantanny? O wyjściu na randkę póki co nie ma mowy, a nie znając numeru telefonu ani nazwiska dziewczyny, bardzo ciężko nawiązać z nią kontakt. Chyba, że zaprzęgnie się do pracy najnowsze technologie :) Pewien chłopak z Brooklynu poderwał swoją sąsiadkę przy pomocy drona. Metoda okazała się bardzo skuteczna!

Koronawirus wywrócił życie milionów ludzi na całym świecie kompletnie do góry nogami. W wielu krajach wprowadzono nakazy lub zalecenia pozostawania w domu, aby maksymalnie spowolnić tempo rozprzestrzeniania się wirusa  SARS-CoV-2. 

Nawet jeśli nie jesteśmy objęci ścisłą kwarantanną, jak osoby, które mogły mieć kontakt z zakażonymi, to i tak wyjścia z domu należy ograniczyć jedynie do tych najbardziej niezbędnych. Szybkie zakupy, pomoc potrzebującym albo spacer z psem są OK, ale już na przykład o randkach możemy póki co zapomnieć.

JAK PODERWAĆ DZIEWCZYNĘ PODCZAS KWARANTANNY? DRONEM!

Miłość w czasach zarazy z całą pewnością będzie wystawiona na ciężką próbę. No chyba, że ktoś jest bardzo pomysłowy - jak opisywany przez media na całym świecie chłopak z Brooklynu, który poderwał dziewczynę z sąsiedztwa za pomocą… drona!

Pomysłowy podrywacz z Brooklynu nazywa się Jeremy Cohen i jest fotografem. Na co dzień facet pewnie raczej używa drona w swojej pracy, wykonując na zlecenie zdjęcia obiektów i imprez z lotu ptaka. Tym razem jednak Jeremy postanowił wykorzystać drona, aby poflirtować z wypatrzoną przez okno dziewczyną z sąsiedztwa.

Przebywający na kwarantannie Jeremy wypatrzył przez okno dziewczynę tańczącą na dachu budynku z sąsiedztwa. Jej spontaniczna radość tak go zachwyciła, że postanowił za wszelką cenę nawiązać z nią kontakt.

Udało się to zrobić przy pomocy drona. Całą akcję Jeremy zarejestrował i opublikował na TikToku oraz Instagramie.

Wyświetl ten post na Instagramie.
a global pandemic? don’t know her Post udostępniony przez Tori Cignarella (@toricigs)

Gratulujemy pomysłu i skutecznego podrywu. Jak sądzicie - będzie z tego coś poważnego? :)

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE