Miłość Cardi B i Offseta kwitnie na Grammy 2019. Kryzys już za nimi?

2019-02-11 12:49
Offset i Cardi B
Autor: Jen Lowery / SplashNews.com/East News

Na początku grudnia ubiegłego roku Cardi B ogłosiła światu, że rozwodzi się z Offsetem. Ogłoszenie było jednak mocno przedwczesne, po w kolejnych tygodniach raper jak lew walczył o względy własnej żony. W końcu gwiazda dała mu drugą szansę, a patrząc na nich na Grammy 2019 nie ma wątpliwości, że układa im się doskonale!

Jeszcze w grudniu ubiegłego roku małżeństwo Cardi B i i Offseta stało pod znakiem zapytania. Raperka ogłosiła, że planuje rozwód z mężem, a powodem ich rozstania miała być słabość Offseta do innych kobiet - zwłaszcza do swoich "grupies". Wobec widma rozwodu Offset zrobił jednak, co mógł, by odzyskać zaufanie Cardi B. Para spędziła razem święta i sylwestra, po czym raperka ostatecznie zdecydowała, że da mu jeszcze jedną szansę.

Offset musi bez wątpienia wykorzystać najlepiej, jak potrafi. Na wszelki wypadek - jak donosiły amerykańskie media - Cardi B zarządziła, by zmienił numer telefonu, kontaktował się wyłącznie ze swoimi współpracownikami i pod żadnym pozorem nie spędzał czasu ze swoimi fankami. Jak na razie działa.

HOT TEMAT
Liam Payne, Naomi Campbell

Autor: Rex Features/East News

Naomi Campbell nie chce pozować z Liamem Payne! Upokorzyła go na afterparty BAFTA 2019

Cardi B i Offset całują się na Grammy 2019

Być może zainspirowana ostatnimi wydarzeniami z życia prywatnego Cardi B pojawiła się na gali Grammy 2019 w ekskluzywnej sukni zainspirowanej obrazem Narodziny Wenus. Niczym mityczna bogini Cardi B wyłoniła się na ceremonii z ogromnej muszli, a Offset przez cały czas pozwalał jej błyszczeć, stojąc nieco z tyłu. Raperka przywoływała go, by zaprezentować fotoreporterom gorący pocałunek.

Jednocześnie jednym z najszerzej omawianych fragmentów Grammy 2019 był moment, gdy Cardi B występowała na scenie, a Offset... dosłownie ślinił się na jej widok! Kamery przyłapały rapera na oblizywaniu się podczas show żony. Czyżby kryzys został ostatecznie zażegnany?

Grammy 2019 - Cardi B
Autor: Jen Lowery / SplashNews.com/East News
Cardi B i Offset na Grammy 2019
Autor: Jen Lowery / SplashNews.com/East News

Zobacz też:

NAJNOWSZE