Millie Bobby Brown spotkała się z Mariah Carey i jej dziećmi! "Jesteś aniołem"

2019-11-15 17:13 kp
Millie Bobby Brown
Autor: MIGUEL MEDINA/AFP/East News

Millie Bobby Brown mimo młodego wieku może pochwalić się znajomością z największymi gwiazdami na świecie! 15-latka podbiła serca fanów rolą Jedenastki w serialu Stranger Things i - jak się okazało - wśród widzów znalazła się spora grupa celebrytów. Tym razem Millie Bobby Brown miała okazję spędzić czas z Mariah Carey i jej rodziną.

Trudno ocenić, kto jest tu czyim fanem - Millie Bobby Brown fanką Mariah Carey, a może dzieci Mariah fanami Millie? Jedno jest pewne - ostatnie spotkanie przyniosło im wszystkim mnóstwo radości.

Już wiele razy podkreślaliśmy na Hotplota.pl, że 15-letnia Millie Bobby Brown ma wielkie szczęście do znajomych-celebrytów. Do najlepszych kumpli młodej gwiazdki należy Drake, a na wszelkich branżowych imprezach celebryci chętnie robią sobie z serialową Jedenastką zdjęcia. Tym razem do kolekcji dołożyła zdjęcie z prawdziwą diwą!

Millie Bobby Brown i Mariah Carey spotkały się

Millie Bobby Brown i Mariah Carey pochwaliły się na swoich profilach na Instagramie identycznym zdjęciem, na którym zapozowały wraz z dziećmi wokalistki. Panie nie szczędziły sobie miłych słów, a na zdjęciu widać, że spotkanie naprawdę sprawiło im dużo przyjemności.

To najlepszy dzień Roca i Roe w ich ośmioletnim życiu! Dziękuję Millie, świetnie się bawiliśmy!

- napisała Mariah Carey. Millie Bobby Brown nie pozostała jej dłużna:

Wspaniale spotykać takich pięknych ludzi! Kocham Was!

- odpowiedziała pod własnym zdjęciem młoda aktorka.

Zobaczcie fotkę i sprawdźcie w galerii, z kim jeszcze Millie Bobby Brown udało się cyknąć zdjęcie!

NAJNOWSZE