Miley Cyrus zrobiła JESZCZE JEDEN tatuaż! Co tym razem?

2019-10-17 18:08 kp
nowy tatuaż Miley Cyrus
Autor: Instagram/ Miley Cyrus

Celebryci kochają tatuaże! Gwiazdy robią nowe rysunki na swoim ciele niemal przy każdej ważnej dla nich okazji - niestety, w konsekwencji często muszą je przerabiać lub usuwać, gdy okazuje się, że miłość ich życia okazała się nie być miłością ich życia. Tym razem Miley Cyrus postawiła jednak na bezpieczny tatuaż, który zawsze będzie aktualny.

Miley Cyrus doczekała się jeszcze jednego tatuażu. Zaledwie dzień po tym, jak gwiazdka pochwaliła się dziarą, którą zrobiła sobie razem z Cody Simpsonem, Miley pokazała jeszcze jeden tatuaż.

Wokalistka nie ukrywa, że w ostatnim czasie najważniejsze dla niej jest, by czuć się dobrze z samą sobą. To dlatego Miley Cyrus bez skrupułów rozstała się po 8 miesiącach małżeństwa z Liamem Hemsworthem, a następnie zakończyła krótki romans z Kaitlynn Carter. Teraz cały swój wolny czas spędza z Cody Simpsonem i wygląda na naprawdę szczęśliwą z odzyskanej wolności.

Nowy tatuaż Miley Cyrus

Nowy tatuaż Miley Cyrus to rok jej urodzenia - '92 - zrobiony na karku. W komentarzach natychmiast odezwały się inne osoby urodzone w 1992 roku, które nie kryją zachwytu nowym tatuażem piosenkarki.

Jak Wam się podoba?

Wyświetl ten post na Instagramie.
YEAR OF THE MONKEY 🐵 Post udostępniony przez Miley Cyrus (@mileycyrus)
NAJNOWSZE