Miley Cyrus trenuje przed lustrem do Super Bowl. To będzie HOT występ!

2021-02-03 10:20 mm
Miley Cyrus ćwiczy przed Super Bowl
Autor: JOGA, JAPZ/Backgrid/East News, instagram.com / Miley Cyrus

Miley Cyrus to główna gwiazda TikTok Tailgate show - koncertu, który zobaczą widzowie tuż przed rozpoczęciem tegorocznego Super Bowl. Artystka zaśpiewa dla lekarzy i innych pracowników służby zdrowia walczących z pandemią koronawirusa. Gwiazda traktuje występ bardzo poważnie i już na kilka dni przed koncertem pilnie się do niego przygotowuje. Miley Cyrus właśnie pokazała, jak trenuje do występu... przed domowym lustrem.

Już w niedzielę 7 lutego odbędzie się Super Bowl 2021. Mecz o mistrzostwo National Football League rozgrywany będzie już po raz 51. a w jego przerwie na scenie pojawią się uwielbiane przez tłumy gwiazdy pop. Główną gwiazdą tegorocznego Super Bowl jest kanadyjski piosenkarz i były chłopak Seleny Gomez, The Weeknd. To właśnie on zaśpiewa w trakcie słynnego Halftime Show. 

Ale występ The Weeknda w przerwie Super Bowl to nie jedyna atrakcja, jaką przygotowali organizatorzy meczu Kansas City Chiefs z Tampa Bay Buccaneers. W tym roku podczas finału NFL zobaczymy także występ dodatkowy, poświęcony medykom z pierwszej linii frontu walki z pandemią koronawirusa.

I właśnie podczas tego występu na scenie pojawi się m.in. Miley Cyrus!

Miley Cyrus cheerleaderką

Na 4 dni przed występem w ramach Super Bowl Miley Cyrus pokazała, jak się do niego przygotowuje. Gwiazda nagrała krótki filmik, na którym widzimy, jak stoi przed lustrem w stroju cheerleaderki i ćwiczy prawdopodobnie układ taneczny do swojego niedzielnego występu. 

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów: występ Miley Cyrus na koncercie przed Super Bowl 2021 będziemy mogli obejrzeć za darmo na TikToku. W Stanach Zjednoczonych koncert gwiazdy pokaże także telewizja CBS.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 29.01.2021
NAJNOWSZE