Miley Cyrus szuka u Marca Jacobsa idealnej kreacji na koncert [ZDJĘCIA]

2020-02-12 12:59 kp

Miley Cyrus doskonale odnalazła się w nowym życiu bez Liama Hemswortha. Gwiazda jest w luźnym związku z Cody Simpsonem i może robić to, na co ma ochotę - chyba wszyscy jej fani wiedzą, że to jest właśnie 100% Miley :) Paparazzi przyłapali ją w Nowym Jorku, gdy szykowała kreację na swój kolejny koncert.

Przed Miley Cyrus wyjątkowy koncert w ramach New York Fashion Week. Ponieważ wokalistka wystąpi przy okazji jednego z najsłynniejszych modowych eventów świata, jej sceniczna stylizacja musi być idealna! I tu z pomocą przychodzą jej znani projektanci.

Miley Cyrus przyłapano w Nowym Jorku na wizycie w biurze Marca Jacobsa. Gwiazda współpracuje z projektantem od 2014 roku, a ostatnio stworzyła z nim linię bluz, z których dochód wspierał organizację Planned Parenthood. Nic więc dziwnego, że i teraz zwróciła się właśnie do niego.

Miley Cyrus cała na czarno

Na spotkanie z projektantem Miley Cyrus przyszła w czarnych spodniach, krótkim t-shircie i czarnej, skórzanej kurtce. Gwiazda od początku roku nieco rzadziej pojawia się publicznie - nie powinny więc dziwić też okulary przeciwsłoneczne na jej nosie.

Zobaczcie jej najnowsze zdjęcia!

NAJNOWSZE