Miley Cyrus i Liam Hemsworth wpadli na siebie na oscarowym pre-party! Rozmawiali?

2020-02-09 21:00 kp
Liam Hemsworth i Miley Cyrus
Autor: Amy Sussman/Getty AFP/East News

Choć świat wydaje się na tyle dużym miejscem, by nie wpadać w strategicznych miejscach na swojego ex, zupełnie inaczej sprawa ma się w Hollywood. Celebryci regularnie narażeni są na spotkania ze swoimi byłymi, bo bywanie na niektórych eventach jest po prostu wskazane. Tak było w przypadku pre-party Oscarów 2020, gdzie wpadli na siebie Miley Cyrus i Liam Hemsworth.

Zakończenie związku Miley Cyrus i Liama Hemswortha było bez wątpienia jednym z najgłośniejszych rozstań w showbiznesie ubiegłego roku. W sierpniu 2019 roku Miley Cyrus niespodziewanie - zaledwie osiem miesięcy po ślubie z aktorem - ogłosiła, że ich małżeństwo to już przeszłość i natychmiast rozpoczęła romans z Kaitlynn Carter. Sześć tygodni później wokalistka była już dziewczyną Cody Simpsona, a Liam leczył złamane serce w rodzinnej Australii.

Rzeczywiste powody rozstania pary do dziś są nieznane - media plotkowały jednak z jednej strony o problemach alkoholowych Liama Hemswortha, a z drugiej o rozrywkowym trybie życia Miley Cyrus.

Miley Cyrus i Liam Hemsworth przypadkowo razem

Pod koniec stycznia Miley Cyrus i Liam Hemsworth otrzymali oficjalnie rozwód. Trudno wyobrazić sobie, by dziś cokolwiek ich jeszcze łączyło - Liam nie ukrywał po rozstaniu przed znajomymi, że całkowicie wykreślił ją ze swojego życia. To on zresztą złożył pozew o rozwód. Niespodziewanie ex-małżonkowie mieli "okazję" spotkać się poza salą sądową podczas oscarowego pre-party w Beverly Hills.

Jak donoszą świadkowie, Miley i Liam nie zamienili ze sobą ani słowa. Wokalistka starała się nie zwracać uwagi na obecność na imprezie jej byłego męża.

To nie była wielka sprawa, nawet nie rozmawiali. Na imprezie było pełno ludzi i dla Miley nie było dziwne, że Liam tam był. Ona była z rodzicami i przyjaciółmi. Liam to przeszłość, a Miley koncentruje się na przyszłości. Przeżyła wspaniałe lata z Liamem i nie żałuje. Uważa, że ​​tak miało być. Teraz przeszła do innych wspaniałych rzeczy. Jest bardzo zadowolona z Cody'ego i na tym się skupia.

- zdradził znajomy gwiazdy.

Myślicie, że Liam Hemsworth i Miley Cyrus będą jeszcze kiedyś ze sobą rozmawiać?

NAJNOWSZE