Miley Cyrus pracuje nad nową muzyką! To jej terapia po rozstaniu z Liamem. Ale nie jedyna!

2020-01-18 0:37 nk
Miley Cyrus
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Miley Cyrus i Liam Hemsworth rozstali się w sierpniu ubiegłego roku po prawie 10 wspólnych latach. Choć wydawałoby się, że rozwód po piosenkarce totalnie spływa, okazuje się, że ona po prostu przeżywa wszystko wewnętrznie. Ma też swoje sposoby na odreagowanie stresu. Cody Simpson jest jednym z nich, ale nie jedynym. Miley szykuje nowe piosenki!

Miley Cyrus i Liam Hensworth rozstali się ku zaskoczeniu fanów po prawie 10 wspólnych latach. Oświadczenie pary, które ukazało się w sierpniu 2019, wraz z rozpowszechnionymi w tym samym czasie zdjęciami paparazzi, na których gwiazda spędza namiętne chwile z kochanką we Włoszech, były poważnym szokiem dla wszystkich, którzy kibicowali Miley i Liamowi. W końcu zaledwie osiem miesięcy wcześniej para wzięła ślub!

Jak Miley Cyrus NAPRAWDĘ radzi sobie po rozstaniu?

Miley Cyrus robi wszystko, byśmy uwierzyli, że rozstanie z mężem spłynęło po niej, jak po kaczce. Okazuje się jednak, że to nie do końca prawda... Piosenkarka podobno mocno skupia się na swoim życiu wewnętrznym, by uporać się z małżeńską porażką. Wspiera ją w tym oczywiście Cody Simpson, który jest nie tylko jej nowym chłopakiem, ale też wieloletnim przyjacielem.

Osoba z bliskiego otoczenia Miley powiedziała amerykańskiemu serwisowi HollywoodLife, że artystka radzi sobie z sytuacją naprawdę dobrze, ale "wciąż są w niej emocje, które musi przepracować".

To nie jest coś, nad czym może natychmiast przejść do porządku dziennego. Zamiast uciekać od swoich uczuć, ona podjęła bardzo świadomą decyzję, by zwolnić bieg i poświęcić czas na stawienie im czoła. Codziennie uprawia jogę i pilates, pisze też dziennik. Dobrze o siebie dba w każdym sensie.

- wyjaśnia informator.

Z HollywoodLife dowiadujemy się także, że Miley Cyrus od kilku tygodni spędza wiele czasu w studiu nagraniowym, które uważa za swoje "szczęśliwe miejsce". Tam nagrywa nową muzykę, co też jest dla niej formą terapii.

Czy niebawem doczekamy się nowej płyty Miley Cyrus, w której gwiazda opowie własną wersję osobistych przeżyć ostatnich miesięcy i lat?

NAJNOWSZE