Miley Cyrus i Cody Simpson za bardzo się spieszą? Przyjaciele nie wierzą, że ona go kocha!

2020-01-14 22:47 nk
Miley Cyrus i Cody Simpson
Autor: www.instagram.com/codysimpson

Miley Cyrus i Cody Simpson wyglądają na totalnie zakochanych. Czy para rzeczywiście jest na dobrej drodze do spędzenia razem reszty życia w szczęściu i miłości? Zdaniem przyjaciół Miley Cyrus... NIE! Oni uważają, że przez ten związek gwiazda tuszuje przed sobą samą to, co naprawdę czuje op rozstaniu z Liamem Hemsworthem!

Miley Cyrus ubiegły rok może uznać za jeden z bardziej szalonych w swoim życiu. Piosenkarka po dziesięciu latach rozstała się ze swoją pierwszą wielką miłością. Miley Cyrus i Liam Hemsworth obecnie są już prawie po rozwodzie. W międzyczasie gwiazda nawiązała krótki, acz intensywny romans z Kaitlynn Carter, a potem właściwie natychmiast związała się ze swoim wieloletnim przyjacielem, Codym Simpsonem. Czy w końcu znalazła miłość po grób?

Miley Cyrus i Cody Simpson TO NIE TO?!

Choć fani zaczynają wierzyć, że mimo różnicy wieku Miley Cyrus i Cody Simpson mogą stworzyć udany związek - w końcu są razem prawie 4 miesiące i bardzo ochoczo wyznają sobie publicznie miłość - przyjaciele są przekonani, że w ten sposó artystka wypiera ból po rozpadzie małżeństwa!

Miley powinna skupić się teraz na uzdrawianiu się. Wszyscy błagają ją, by zwolniła tempo z Codym. Miley jest z nim nierozłączna, ale przyjaciele nie wierzą, że naprawdę jest w nim zakochana.

- mówi informator z otoczenia Miley Cyrus w rozmowie z amerykańskim magazynem OK!.

Myślicie, że Cody Simpson naprawdę jest dla Miley tylko odskocznią? Jeśli tak, to chłopak może skończyć ze złamanym sercem - na pierwszy rzut oka widać, że on jest w niej zakochany po uszy!

NAJNOWSZE