Miley Cyrus zapomniała stanika! [ZDJĘCIA] Paparazzi byli w siódmym niebie

2021-01-22 11:51 kp

W przeciwieństwie do Bruce'a Willisa Miley Cyrus nigdy nie zapomina o maseczce przy wyjściu do sklepu. Tym razem zapomniała jednak o czymś innym - o biustonoszu! I w ten sposób całe sąsiedztwo gwiazdy mogło podziwiać jej kształty spod białego t-shirtu. Zobaczcie zdjęcia!

Trudno posądzać Miley Cyrus o to, by nie zdawała sobie sprawy, że gdy wyjdzie na ulicę bez tak ważnej części garderoby, jaką jest biustonosz, będzie o tym pisał cały świat. I tak właśnie media plotkarskie obiegły nowej zdjęcia gwiazdy, na których widzimy ją bez stanika na zakupach w sąsiedztwie swojego domu!

Choć podczas swoich zawodowych występów - wszelkich koncertów, oficjalnych wyjść, teledysków czy programów - gwiazda uwielbia kontrowersyjne i oryginalne stylizacje, na co dzień stawia przede wszystkim na wygodę. Niemal za każdym razem, gdy paparazzi spotykają Miley Cyrus w nieformalnej sytuacji, wokalistka wybiera sportowe, wygodne ubrania, w których może spokojnie wyskoczyć na zakupy. Tym razem słowo "wygoda" postawiła zdecydowanie na pierwszym miejscu.

ESKA XD #014

Miley Cyrus bez stanika

Miley Cyrus bez stanika wyskoczyła ostatnio do sklepu w pobliżu swojego domu, by kupić najpotrzebniejsze rzeczy - jak pastę do zębów czy chusteczki. Miley miała na sobie leginsy i biały top, spod którego prześwitywało co nieco... zobaczcie zdjęcia!

NAJNOWSZE