Miley Cyrus okłamała Liama Hemswortha w kwestii SEKSU! Z kim przeżyła pierwszy raz?

2020-08-14 19:29 nk
Miley Cyrus
Autor: KAMA/Backgrid/East News

Miley Cyrus wyjawiła w nowym wywiadzie, że mając 16 lat okłamała swojego późniejszego męża w kwestii pierwszego razu. Dopiero wiele lat później wyjawiła mu, z kim naprawdę straciła dziewictwo. Dlaczego od razu nie powiedziała mu, jak było?

Miley Cyrus udzieliła wywiadu dla podcastu Call Her Daddy. W rozmowie potwierdziła m.in. rozstanie z Codym Simpsonem. Piosenkarka powiedziała, że wokół tego rozstania nie było żadnego dramatu. Po prostu, te dwie połówki jabłka nie pasowały do siebie.

Miley Cyrus o pierwszym razie

W wywiadzie Miley Cyrus opowiedziała także o swoim pierwszym razie.

Miałam 16 lat. To nie był Nick Jonas. Ale ostatecznie wyszłam za mąż za tego chłopaka, więc to było dość szalone.

- powiedziała Miley Cyrus, mając na myśli oczywiście Liama Hemswortha, którego poznała w 2010 roku na planie młodzieżowego filmu The Last Song. Para była razem ponad osiem lat, zanim zdecydowała się na ślub w grudniu 2018 roku. Niestety, to był początek końca ich relacji.

Miley Cyrus wyznała, że Liam Hemsworth przez wiele lat nie wiedział, iż był jej pierwszym partnerem.

Skłamałam i powiedziałam, że nie był tym pierwszym, żeby nie wyglądać na frajerkę. On powiedział: "Och, z kim uprawiałaś seks?", a ja nie mogłam nikogo wymyślić, więc wymyśliłam kogoś, kogo znałam, ale nigdy wcześniej tak naprawdę nie uprawialiśmy seksu.

- wyjaśniła gwiazda. To kłamstwo wróciło do niej wiele lat później, kiedy przyjaciółka Liama poślubiła chłopaka, którego Miley wymieniła jako swojego pierwszego partnera seksualnego.

On stwierdził: "Och, teraz moja przyjaciółka wychodzi za kogoś, z kim ty spałaś?. Więc miałam około 24 lat, kiedy musiałam powiedzieć, że kłamałam, kiedy miałam 16. To było kłamstwo, którego trzymałam się prawie 10 lat.

- dodała.

Jak widać, związek zbudowany na kłamstwie nie przetrwał próby czasu...

Hotplota.pl: Chłopak Adele ma dosyć ukrywania się?; Miley Cyrus na pustym stadionie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE