Miley Cyrus potwierdza rozstanie z Cody Simpsonem! "Te dwie połówki nie tworzą całości"

2020-08-14 12:32 KP
Miley Cyrus i Cody Simpson
Autor: Instagram/Sipa USA/East News

Podczas gdy fani Miley Cyrus już od wielu dni zastanawiali się, w jaki sposób wokalistka i Cody Simpson będą świętować we wrześniu pierwszą rocznicę związku, światowe media podały, że para rozstała się. News obiegł świat z prędkością światła i gwiazda postanowiła sama odnieść się do doniesień, by nie rozsiewać kolejnych plotek. Miley Cyrus i Cody Simpson rozstali się - to potwierdzona przez nią informacja.

Gdy Miley Cyrus i Liam Hemsworth rozstali się niemal dokładnie rok temu, nie wiele osób spodziewało się, że w najbliższym czasie wokalistce uda się stworzyć poważny związek. Fani gwiazdy przewidywali, że po "nudnym" małżeństwie Miley rzuci się w wir romansów, jak to było w przypadku Kaitlynn Carter, z którą romansowała przez sześć tygodni po rozstaniu z mężem.

Miley trafiła jednak wtedy na swojego przyjaciela sprzed lat, Cody Simpsona. Okazało się, że dwójkę celebrytów sporo łączy i szybko stali się nową, najgorętszą parą showbiznesu - dosłownie, bo para nie szczędziła fanom seksownych, wspólnych fotek na Instagramie. Niespodziewanie być może dla samej Miley Cyrus, jej relacja z Cody Simpsonem rozwijała się w świetnym kierunku. Para spędzała razem mnóstwo czasu, przeżyła wspólną kwarantannę i wydawało się, że planuje wspólną przyszłość.

W przypadku Miley Cyrus życie nigdy nie bywa jednak aż tak przewidywalne!

Miley Cyrus i Cody Simpson zerwali

I tak też media podały właśnie, że Miley Cyrus i Cody Simpson rozstali się. Rzeczywiście - gwiazda usunęła z Instagrama wszystkie wspólne fotki z Australijczykiem, wydała singiel Midnight Sky, w którym zaśpiewała, że "od dawna nie czuła się tak dobrze sama ze sobą", a już kilka godzin później wydała oświadczenie, w którym potwierdziła doniesienia tabloidów.

>> Miley Cyrus i Cody Simpson zerwali! Nie przetrwali razem roku

By zapobiec dalszym plotkom, Miley Cyrus oznajmiła, że rzeczywiście ona i Cody Simpson zerwali.

Rok temu, prawie w tym samym czasie, media próbowały opowiedzieć za mnie moją historię i kontrolować moją narrację, a ja po prostu tego nie akceptuję. Więc dzisiaj wyszło na jaw, że ja i mój chłopak rozstaliśmy się. Zostało to potwierdzone przez „wiarygodne źródło”, mimo że nikt nie jest wiarygodny w kwestii związku z wyjątkiem osób, które są w niego zaangażowane. Ale w tej chwili dwie połówki nie tworzą całości i indywidualnie pracujemy nad sobą, aby stać się ludźmi, którymi chcemy być, jak wszyscy inni w tym wieku. Właśnie zdecydowaliśmy, kim chcemy być w naszym życiu, co chcemy robić, więc nie róbcie z tego jakiejś dramatycznej historii, jeśli w przyszłym tygodniu będziemy spędzać razem czas na pizzy. Jesteśmy przyjaciółmi od 10 lat i nadal będziemy przyjaciółmi, więc po prostu nie róbcie z tego czegoś, czym nie jest.

- powiedziała Miley Cyrus.

Spodziewaliście się, że dokładnie rok po rozstaniu z Liamem Hemsworthem Miley Cyrus rzuci też Cody Simpsona?

NAJNOWSZE