Miley Cyrus ma nadzieję, że Cody Simpson ZMIENI ZDANIE co do małżeństwa?!

2020-04-23 18:03 nk
Miley Cyrus i Cody Simpson
Autor: Instagram/Sipa USA/East News

Cody Simpson dał do zrozumienia w ostatnim wywiadzie, że jego o 6 lat starsza dziewczyna nie ma co liczyć na ślub. Mało tego, zasugerował, że nie uważa Miley Cyrus za swoją docelową partnerkę! Co na to piosenkarka? Wygląda na to, że nie traci nadziei, iż w końcu Cody zmieni zdanie...

Miley Cyrus i Cody Simpson świętowali niedawno pół roku swojego związku. Para wygląda na super szczęśliwą, dlatego pewnym zaskoczeniem dla fanów mógł być wywiad, jakiego Cody udzielił niedawno. Piosenkarz dał do zrozumienia, że nawet nie rozważa małżeństwa ze swoją dziewczyną!

Miley Cyrus chce ślubu?!

Wygląda na to, że Miley Cyrus nieco inaczej widzi wspólną przyszłość z Codym. Piosenkarka jest sporo starsza od swojego chłopaka i widzi się ponownie w białej sukience przed ołtarzem...

Miley nie wie, co przyniesie przyszłość, ale zdecydowanie jest otwarta na ideę ponownego małżeństwa w pewnym momencie. Ona przekroczy ten most, kiedy przyjdzie czas.

- mówi informator z otoczenia Miley Cyrus w rozmowie z amerykańskim serwisem HollywoodLife.com. Gwiazda najwyraźniej jednak nie chce naciskać na swojego chłopaka i stara się podchodzić do życia tak, jak on.

Jedna z rzeczy, które ona docenia w swoim związku z Codym, to to, że oni nadają na tych samych falach i chcą tych samych rzeczy, on nie nakłada na nią żadnej presji i żyją z dnia na dzień. Oni czują się ze sobą komfortowo i żyją chwilą.

- wyjaśnia cytowane źródło.

Wróżycie przyszłość temu związkowi?

Hotplota.pl: Jennifer Lopez właścicielką drużyny sportowej, Liam Payne nauczycielem, a Chandler z Przyjaciół BRZYDKIM GOLASEM?!
NAJNOWSZE