Cody Simpson NIE CHCE ożenić się z Miley Cyrus?! "Otaczam się pozytywnymi kobietami"

2020-04-20 22:04 nk
Cody Simpson
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Choć Miley Cyrus i Cody Simpson zdają się być w sobie zakochani po uszy, okazuje się, że ze strony Australijczyka ślub ze starszą dziewczyną nie wchodzi w grę! Cody wyjaśnił, dlaczego nie zamierza żenić się z Miley, mimo, iż - jak przyznaje - "wierzy w małżeństwo"?

Miley Cyrus i Cody Simpson są razem od początku października 2019. Piosenkarka związała się ze sporo młodszym Australijczykiem po rozstaniu z mężem, Liamem Hesworthem, oraz późniejszym romansie z Kaitlynn Carter.

Wygląda na to, że Miley i Cody tworzą naprawdę dobraną parę, a ona widzi w nim partnera na długie lata.

Pytanie tylko, czy on też widzi swoją przyszłość u boku Miley Cyrus. Jego wypowiedź z jednego z najnowszych wywiadów sugeruje coś innego...

Ślub z Miley Cyrus? Cody Simpson jest na NIE!

Australijski piosenkarz wyznał w rozmowie z The Sydney Morning Herald, że ślub z Miley Cyrus nie wchodzi w grę!

Wierzę w małżeństwo, ale nie myślałem o tym za dużo. Jestem zdecydowanie za młody, by to rozważać, jeśli mam być szczery. Po prostu ciągle otaczam się pozytywnymi kobietami, które mnie inspirują i uczą codziennie nowych rzeczy.

- stwierdził Cody Simpson.

"Pozytywnymi kobietami"? Liczba mnoga w jego wypowiedzi nie wróży dobrze związkowi z Miley... Czyżby Cody dał do zrozumienia, że nie zamierza poprzestać na obecnej dziewczynie?!

Hotplota.pl - Wielkie gwiazdy i wielkie pieniądze; szalony taniec Sharon Stone
NAJNOWSZE