Miley Cyrus wypina pupę na scenie [WIDEO] Jest w muzycznym szale!

2021-07-06 11:35 kp
Miley Cyrus
Autor: JAMIE SQUIRE/Getty AFP/East News

Po okresie intensywnego romansowania i skupiania się na życiu osobistym, Miley Cyrus od wielu tygodni jest zajęta wyłącznie swoją muzyką. Gwiazda korzysta z obostrzeń pandemicznych i bez wytchnienia koncertuje. Ostatnio z wielką pasją Miley bierze się za covery największych światowych przebojów. I chętnie pokazuje przy tym ciało!

Miley Cyrus bardzo długo czekała na moment, w którym będzie mogła wrócić na scenę i znów wystąpić przed fanami na żywo. Gdy tylko pojawiła się taka możliwość - natychmiast ruszyła w drogę. Fani, którzy śledzą jej Instagram, już od dłuższego czasu mogą oglądać tam nagrania z jej kolejnych występów. Wydaje się, że Miley jest ostatnio w formie życia, a od jej energetycznych show trudno oderwać wzrok.

Gwiazda z ogromną przyjemnością śpiewa ostatnio nie tylko swoje własne piosenki, ale i największe światowe hity, zwłaszcza te sprzed lat. Miley Cyrus sięga po klasyki rocka, ale i piosenki Madonny czy ABBY, tym samym udowadniając, że jej głos sprawdza się naprawdę w każdym gatunku.

ESKA XD #026 - MANESKIN, ROLNICY, PLAŻA i PROBLEMY Z KLIMATYZACJĄ

Miley Cyrus w dobrej formie

Teraz Miley Cyrus pokazała w sieci nagrania z koncertu w Las Vegas, który odbył się przy okazji Dnia Niepodległości. Gwiazda występowała w kostiumie nawiązującym do amerykańskiej flagi, a na scenie towarzyszyła jej transgenderowa Sonique, która zaprezentowała pokaz striptizu.

Sama Miley Cyrus nie pozostała jednak w cieniu. Na jednym z filmików wokalistka zaprezentowała pupę w skąpej spódniczce... wprost do kamery.

Tęskniliście za taką Miley Cyrus?

NAJNOWSZE