Gwen Stefani i Blake Shelton

i

Autor: Emma McIntyre/Getty AFP/East News

Gwen Stefani pokazała zdjęcia ze ślubu! Miała dwie imponujące suknie

2021-07-06 8:23

Gwen Stefani od minionego weekendu jest już żoną Blake Sheltona. O ślubie wokalistów plotkowano już w czerwcu, gdy na palcu gwiazdy pojawiła się obrączka. Oficjalnie stanęli oni jednak przed ołtarzem 3 lipca podczas ceremonii zorganizowanej we własnym domu. Tego dnia nie niepokoili ich paparazzi. Młoda para pokazała zdjęcia na Instagramie!

Po siedmiu latach związku Gwen Stefani i Blake Shelton wzięli ślub. Para zaręczyła się w październiku ubiegłego roku i od tamtego czasu niecierpliwie czekała na odpowiedni czas, by powiedzieć sobie TAK. Zakochani od początku planowali niewielką ceremonię dla najbliższych. To nie znaczy jednak, że nie było elegancko i na najwyższym poziomie.

Gwen Stefani i Blake Shelton wzięli ślub na ranczu muzyka w Oklahomie. Blake Shelton kupił je jakiś czas temu specjalnie dla siebie i swojej przyszłej żony. W ogrodzie posiadłości podczas przygotowań do ślubu stanęła kaplica oraz pojawiły się białe parasolki, pod którymi przed słońcem mogli skryć się goście, i mnóstwo kwiatów.

ESKA XD #026 - MANESKIN, ROLNICY, PLAŻA i PROBLEMY Z KLIMATYZACJĄ

Ślub Gwen Stefani i Blake Sheltona

Świeżo poślubiona Gwen Stefani nie zapomniała o swoich fanach. Wokalistka dodała na Instagram kilka postów, w których pokazała zdjęcia z ceremonii i oznaczyła tych, którzy zadbali o wyjątkową atmosferę tego dnia. Suknię ślubną, a raczej dwie suknie gwiazdy zaprojektowała Vera Wang. Gwen zmieniała bowiem podczas tradycyjną suknię do ziemi na krótką kreację idealną do zabawy na weselu. Piosenkarka dobrała do sukni biały bukiet i obszerny welon, a całości dodała charakteru mocno podkreślonymi ustami.

Zobaczcie zdjęcia!