Miley Cyrus i Liam Hemsworth rozstali się nie pierwszy raz. Znowu do siebie wrócą?

2019-08-11 22:27

Świat obiegła informacja, że Miley Cyrus i Liam Hemsworth się rozstali. Wiemy jednak, że to nie ich pierwsze zerwanie. Przypominamy historię ich związku. Może jeszcze jest dla nich szansa?

Ten weekend wstrząsnął show-biznesem. Miley Cyrus i Liam Hemsworth rozstali się! Wciąż nie dowierzamy w koniec ich związku. Przecież zaledwie kilka miesięcy temu brali ślub.

Można by pomyśleć, że rozstanie Miley Cyrus i Liama Hemswortha to plotka, ale sprawa wygląda poważnie. O ich zerwaniu nie dowierzaliśmy się od "osób z bliskiego otoczenia", lecz od ich rzecznika. Poniżej znajdziecie całe oświadczenie.

Miley Cyrus i Liam Hemsworth zerwali

Bardzo chcielibyśmy wierzyć, że Miley Cyrus i Liam Hemsworth dogadają się i dadzą sobie kolejną szansę. Jednak sprawa wygląda niewesoło. Praktycznie w tym samym czasie, gdy amerykańskie media dowiedziały się o ich zerwaniu, piosenkarka znalazła pocieszenie w ramionach innej osoby. Jakby skandalu było mało Miley Cyrus całowała się na jachcie z...Kaitlynn Carter! To była dziewczyna Brody'ego Jennera, czyli syna Caitlyn Jenner.

Hotplota.pl postanawia jednak być dobrej myśli! W oczekiwaniu na rozwój wydarzeń przypominamy Wam historie związku Miley Cyrus i Liama Hemswortha.

Historia związku Miley Cyrus i Liama Hemswortha

Na podstawie ich relacji można by nakręcić nie jeden film romantyczny. Być może ich losy tak wyglądają, przez sposób, w jaki się poznali? W 2009 roku Miley Cyrus i Liam Hemsworth zaczęli pracę nad filmem Ostatnia piosenka. Na pracy się nie skończyło...

17-letnia wówczas Miley Cyrus zakochała się po uszy. Ich miłość była tak silna, że po 3 latach Liam Hemsworth oświadczył się Miley Cyrus.

Mimo pierścionka na palcu, do ślubu nie doszło. W 2013 roku Miley Cyrus i Liam Hemsworth zerwali. W tamtym czasie piosenkarka przeszła burzliwą metamorfozę. Na dobre zerwała z wizerunkiem grzecznej gwiazdki Disneya. Dużo imprezowała, co przekładało się na kolejne skandale z jej udziałem. W tamtym czasie Miley Cyrus odkryła, że jest biseksualna. Związała się z modelką, Stellą Maxwell.

Jednak okazało się, że serce piosenkarki bije dla aktora. W 2016 roku Miley Cyrus i Liam Hemsworth do siebie wrócili. W październiku gwiazda hucznie zapowiadała ślub. W wielu później udzielonych wywiadach piosenkarka podkreślała, że ta przerwa dużo ją nauczyła i była bardzo potrzebna.

Media bacznie wyczekiwały śluby piosenkarki i aktora. Jednak Miley Cyrus i Liam Hemsworth pozostawali bardzo tajemniczy. To tylko podsycało plotki na temat ich relacji. Para miała na koncie jeszcze kilka drobnych rozstań i konfliktów, ale ostatecznie zawsze do siebie wracali.

Mimo uporu mediów Miley Cyrus i Liam Hemsworth utrzymali swój ślub w tajemnicy. Wszystko odbyło się pod koniec 2018 roku. Wbrew oczekiwaniom nie było wielkiej imprezy i kompletnego szaleństwa. Podobno nawet sąsiedzi pary nie wiedzieli, że wesele się odbyło!

Była najbliższa rodzina, zwierzaki, biała suknia i wzruszające przysięgi. Miley Cyrus publikowała na instagramie kolejne, piękne zdjęcia, a fani się zachwycali. Wokalistka udzielała wywiadów, w których mówiła, że "małżeństwo to fantastyczna rzecz". Najwyraźniej nie tak fantastyczna, jak wydawało się tuż po ślubie...

W trakcie swojego związku Miley Cyrus i Liam Hemsworth zrywali kilka razy. Czy i tym razem uda im się pogodzić?

NAJNOWSZE