Miley Cyrus i Kaitlynn Carter "wspierają się" po rozstaniach. "Czas pokaże, czy przetrwają"

2019-08-16 10:56
Kaitlynn Carter, Miley Cyrus
Autor: Matt Winkelmeyer/Getty AFP/East News; Rex Features/East News

Już po rozstaniu Miley Cyrus i Liama Hemswortha fani wokalistki zastanawiają się, co naprawdę łączy ją z Caitlynn Carter. Gwiazda spędziła z byłą dziewczyną Brody'ego Jennera gorący urlop we Włoszech, a teraz - już w Los Angeles - kontynuuje znajomość z nią. Czy dziewczyny połączy coś więcej niż rozstanie z facetem i krótki romans?

Wciąż trudno nam uwierzyć, że Miley Cyrus i Liam Hemsworth rozstali się. Gdy para brała w grudniu ubiegłego roku ślub, wydawało się, że wszystkie problemy ma już za sobą i w końcu aktor i wokalistka będą mogli skupić się na swoim uczuciu. Życie zweryfikowało jednak te marzenia i w sierpniu 2019 rzecznik pary ogłosił ich rozstanie. Choć powody wciąż nie są oficjalnie znane, coraz więcej mówi się o problemach Liama z alkoholem i innym spojrzeniu małżeństwa na przyszłość.

To jednak zdjęcia Miley Cyrus i Kaitlynn Carter w romantycznym uścisku podczas wakacji we Włoszech wywołały w sieci największą dyskusję. Czy Miley nawiązała z nią romans już po rozstaniu z Liamem Hemsworthem, czy też dziewczyny łączyło coś już wcześniej? W tej sprawie więcej jest pytań niż odpowiedzi.

Miley Cyrus i Kaitlynn Carter - co je łączy?

Jak już informowaliśmy ostatnio, Miley i Kaitlynn wróciły już z Włoch i nadal są w stałym kontakcie. Czy to możliwe, że połączy je coś więcej? Kolejni informatorzy zagranicznych serwisów donoszą, że jak dotąd głównym punktem porozumienia między celebrytkami były ich ostatnie rozstania. To czy, ich relacja ma szansę przetrwać, okaże się dopiero w przyszłości.

Naprawdę tylko czas pokaże, czy Miley i Kaitlynn przetrwają. Teraz są dla siebie wsparciem w tym trudnym czasie i cieszą się wspólnie spędzonym czasem.

- czytamy.

Warto przypomnieć jednak, że Miley Cyrus nie planuje na razie rozwodu z Liamem Hemsworthem.

>> Miley Cyrus nie chce rozwodu z Liamem Hemsworthem! Wróci do niego?

NAJNOWSZE