Miley Cyrus i Kaitlynn Carter rozstały się! "Nadal są przyjaciółkami"

2019-09-22 10:36 kp
Miley Cyrus i Kaitlynn Carter
Autor: NO CREDIT/Jbm Photos/East News

Gdy tuż po rozstaniu z Liamem Hemsworthem Miley Cyrus zaczęła pokazywać się publicznie z Kaitlynn Carter, wiele osób myślało, że to właśnie piękna celebrytka była powodem zakończenia małżeństwa aktora i wokalistki. Nowe uczucie nie przetrwało jednak próby czasu. Miley Cyrus i Kaitlynn Carter zerwały!

Jeszcze na początku września Miley Cyrus i Kaitlynn Carter sprawiały wrażenie bezgranicznie w sobie zakochanych. Po wspólnych, gorących wakacjach we Włoszech dziewczyny wyglądały na zafascynowane sobą i natychmiast podjęły decyzję o wspólnym mieszkaniu w Los Angeles. Okazało się jednak, że uczucie już się wypaliło. Gwiazdy zerwały.

Miley Cyrus i Kaitlynn Carter rozstały się - ogłosiły nagłówki amerykańskich serwisów plotkarskich. Już kilka dni wcześniej znajomi gwiazd donosili, że wokalistce coraz bardziej przeszkadza wspólne mieszkanie z nową ukochaną i znów chciałaby zaznać trochę wolności. Rozstanie było więc kwestią czasu.

Miley Cyrus i Kaitlynn Carter zerwały

Jak się jednak dowiadujemy, mimo rozstania dziewczyny pozostają w przyjaznych stosunkach.

Nadal są przyjaciółkami. Przyjaźniły się od zawsze i wspierały wzajemnie, gdy się rozstawały. Ale nie są już w romantycznym związku.

- zdradza informator.

Pytanie brzmi zatem teraz - czy Miley Cyrus będzie chciała wrócić do Liama Hemswortha? Pewne jest, że nie będzie łatwo - tuż po rozstaniu aktor złożył pozew o rozwód i sprawia wrażenie przekonanego do ostatecznego zakończenia małżeństwa z wokalistką. Liam nie ukrywa, że jego decyzję przyspieszył romans Miley z Kaitlynn Carter.

NAJNOWSZE