Miley Cyrus i Cody Simpson - historia znajomości. Zaczęło się w 2014 roku

2019-10-12 15:06 kp
Cody Simpson i Miley Cyrus
Autor: Matt Baron/REX/Rex Fashion/East News; face to face/FaceToFace/REPORTER

Miley Cyrus i Cody Simpson to dziś nowa najgorętsza para showbiznesu. Wokalistka, która w sierpniu rozstała się z Liamem Hemsworthem, a ostatnio zakończyła romans z Kaitlynn Carter, obecnie jest absolutnie zachwycona swoim starym znajomym, Cody Simpsonem. Muzycy znają się od dawna, jednak zaiskrzyło dopiero teraz. Jaka jest historia ich znajomości?

Gdy Miley Cyrus i Liam Hemsworth wzięli w grudniu 2018 roku ślub, fani gwiazdy byli przekonani, że w końcu Miley na dobre porzuciła imprezowy tryb życia i będzie ułożoną żoną australijskiego aktora. Marzenie ściętej głowy ;) Po nieco ponad pół roku związku wokalistka znów zapragnęła wolności, ogłosiła rozstanie z Liamem i zaczęła romansować z Kaitlynn Carter. Gdy związek z przyjaciółką znudził ją po kilku tygodniach, wpadła w ramiona Cody'ego Simpsona.

Skąd właściwie zna się tych dwoje? Historia przyjaźni Miley Cyrus i Cody'ego Simpsona sięga kilka lat wstecz, gdy piosenkarka była w związku z Patrickiem Schwarzeneggerem.

Miley Cyrus i Cody Simpson - historia znajomości

Mimo, że Miley Cyrus i Cody Simpson nigdy wcześniej nie byli łączeni w romantyczny związek, ich drogi przecinały się ze sobą już od wielu lat. W 2015 roku australijski piosenkarz tak mówił o gwieździe w wywiadzie dla GQ Australia:

Miley jest jedną z moich najlepszych przyjaciółek i pomaga w niektórych przejściowych sprawach - próbach ucieczki od dzieciństwa. Jest bardzo otwarta i pracuję nad tym, aby stać się bardziej takim.

- mówił. W rzeczywistości Miley i Cody nawiązali bliższą znajomość około 2014 roku, kiedy to oboje obracali się w tym samym towarzystwie: Miley Cyrus spotykała się wtedy z Patrickiem Schwarzeneggerem, z którym Cody dobrze się znał. On sam był w tamtym czasie w związku z Gigi Hadid. Tabloidy kilkakrotnie publikowały w tamtym czasie zdjęcia imprezujących razem Miley Cyrus i Cody'ego Simpsona.

Co ciekawe, o swoim uczuciu do Miley Cyrus Cody Simpson mówił już w 2012 roku! Nazwał ją wtedy swoją "gwiazdorską miłością z dzieciństwa".

Znałem wszystkie teksty jej piosenek. Nie będę kłamał - nie wstydzę się tego.

Wzajemne uczucie rozkwitło - jak wszyscy dobrze wiemy - zaledwie pod koniec września. Miley Cyrus i Cody Simpson są ostatnio nierozłączni, choć znajomi wokalistki z ostrożnością mówią o jej zaangażowaniu w tę relację - kto zna Miley wie, że kocha ona intensywnie, ale raczej krótko ;)

Myślicie, że stworzą poważny związek?

Wyświetl ten post na Instagramie.
natural energy Post udostępniony przez Cody Simpson (@codysimpson)
NAJNOWSZE