Miley Cyrus "chce skupić się na karierze". Będzie teraz singielką?

2019-09-23 12:30 kp
Miley Cyrus
Autor: Ethan Miller/Getty AFP/East News

Miley Cyrus zaskakująco szybko zakończyła swój związek z Kaitlynn Carter, z którą zaczęła romansować tuż po rozstaniu z Liamem Hemsworthem. Romans wokalistki i celebrytki trwał zaledwie sześć tygodni, a drzwi do powrotu do męża zdają się być bezpowrotnie zamknięte. Czy Miley Cyrus będzie prowadziła teraz życie singielki?

Wierni fani Miley Cyrus zapewne nie byli zdziwieni faktem, że sześć tygodni po rozpoczęciu romansu z Kaitlynn Carter wokalistka zakończyła ich romantyczną relację. W ciągu lat gwiazda wdawała się bowiem w wiele tego typu przelotnych relacji, które za każdym razem kończyły się, gdy Miley traciła zainteresowanie wybraną osobą. Jedynym stałym punktem w jej życiu był Liam Hemsworth - ta droga jest już jednak niestety zamknięta.

Przypomnijmy, że zaledwie kilka dni po tym, jak Miley Cyrus zdecydowała o ogłoszeniu rozstania z aktorem, Liam Hemsworth złożyć pozew o rozwód. Gwiazdor miał podjąć ostateczną decyzję z powodu romansu Miley z Kaitlynn Carter - gdyby nie to, być może walczyłby jeszcze o odzyskanie małżeństwa.

>> Liam Hemsworth nie chciał składać pozwu o rozwód! Miley Cyrus właściwie sama go zmusiła

Miley Cyrus jako singielka

Jakie plany ma więc teraz Miley Cyrus? Wokalistka jest już niemal rozwódką i właśnie traciła partnerkę. Na pomoc oczywiście przychodzi muzyka. Jak donoszą znajomi gwiazdy, Miley ma zamiar skupić się obecnie na swojej pracy.

Miley nie chce poważnego związku. Ona i Kaitlynn spędzały każdy dzień razem i to nie było to, co Miley chciała dalej robić. Chce skupić się na swojej karierze.

- czytamy.

Myślicie, że Miley Cyrus będzie żałowała rozstania z Liamem Hemsworthem?

NAJNOWSZE